به گزارش افکارنیوز،

بن افلک که اخیراً با بازی در فیلم سینمایی «راه بازگشت» نظرهای مثبت زیادی را دریافت کرده، تصمیم گرفته است دوباره فیلمی را کارگردانی کند.

اخبار چهره ها - شنیده می‌شود افلک برای کارگردانی فیلم سینمایی «خداحافظی بزرگ» با کمپانی پارامونت به توافق رسیده است. این فیلم اقتباسی از یک رمان به نام «خداحافظی بزرگ: محله چینی‌ها و سال‌های آخر هالیوود » نوشته سم واسون خواهد بود.

بن افلک برای نویسندگی «خداحافظی بزرگ» هم انتخاب شده است. او در کنار لورن مایکلز تهیه کنندگی این پروژه سینمایی را هم انجام خواهد داد.

کتابی که این فیلم از آن اقتباس می‌شود، غیر داستانی است و داستان پشت صحنه فیلم سینمایی کلاسیک «محله چینی ها» محصول سال ۱۹۷۴ با بازی فی داناوی و جک نیکلسون را روایت می‌کند. این فیلم به کارگردانی رومن پولانسکی موفق به کسب جایزه اسکار شده بود.

هنوز مشخص نیست که آیا خود بن افلک هم در پروژه سینمایی جدیدش بازی خواهد کرد یا نه، اما برای این فیلم سینمایی بازیگران سطح بالایی در نظر گرفته شده اند. به نظر می‌رسد نیکلسون و فی داناوی هم در این فیلم حضور دارند.

آخرین فیلم با بازی بن افلک به نام «راه بازگشت» علاوه بر تحسین منتقدان، آمار و ارقام خوبی را در فروش به ثبت رساند. او این روز‌ها در سریال «آب عمیق» دیده می‌شود. قرار است در فیلم سینمایی «آخرین دوئل» به کارگردانی ریدلی اسکات هم که فیلمبرداری آن از پایان ماه آگوست آغاز می‌شود، بازی کند.