سازمان استاندارد کیفیت تمام خودروهای وارداتی را تایید کرد/برخی به وارادات خودروهای با کیفیت تمایل ندارند

مهدی پیرهادی روز سه‌شنبه در یکصد و شصت و چهارمین جلسه شورای اسلامی شهر تهران با بیان اینکه نیروهای خدمات شهری باید از ساعت چهار صبح به خیابان ها بیایند و تا شب فعالیت کنند، گفت: امتیازاتی در گذشته برای نواحی در نظر گرفته شده بود و درخواست بنده این است که شهرداری در حوزه خدمات شهری، امتیازات مشخصی را برای نواحی در نظر بگیرد و وضعیت حقوق و دستمزد و گروه شغلی این افراد را مورد توجه قرار دهد.

وی با اعلام اینکه قم و اراک در ۲ روز گذشته به دلیل آلودگی هوا تعطیل بودند، یادآور شد: باید تغییراتی در قانون هوای پاک صورت بگیرد؛ چراکه برای ذرات کمتر از ۱۰ میکرون در قانون هوای پاک، موردی دیده نمی شود.

پیرهادی تأکید کرد: در چند سال اخیر، هرساله بنده پیش از آغاز آلودگی هوا در زمستان تأکید کردم که دستگاه های مربوطه باید اقدامات خود را آغاز کنند.

وی افزود: وزارت نیرو یکی از دستگاه هایی است که باید  تلاش خود را بیشتر کند تا دچار ناترازی انرژی نشود و وزارت نفت نیز توضیح دهد که برای طرح کهاب چه اقدامی انجام داده است.

رئیس کمیسیون سلامت، محیط زیست و خدمات شهری شورای اسلامی شهر تهران با بیان اینکه سازمان استاندارد در اجرای قانون هوای پاک مجموعه ای پیشرو بوده است، گفت: اقدامات سازمان استاندارد قابل تقدیر است.

وی افزود: بنده با سازمان استاندارد تماس گرفتم و اعلام کردند که استاندارد تمام خودروهایی که وارد شده را به دلیل دادا بودن شرایط لازم تأیید کردند و این حاشیه سازی ها از سوی کسانی است که تمایلی به وارادات خودروهای با کیفیت ندارند.

سازمان استاندارد کیفیت تمام خودروهای وارداتی را تایید کرد/برخی به وارادات خودروهای با کیفیت تمایل ندارند