به گزارش افکار نیوز،پيام ابراهيمپور با ابراز خوشحالي از اينكه برنامهاش در مجموعه طنز خندهبازار نقد شده است، خاطرنشان كرد: از طرف من به خندهبازاريها بگوييد من ديوانهي انتقاد هستم؛ چرا كه خودم از جمله افرادي هستم كه منتقد بسياري از برنامههاي رسانهها هستم.


این برنامه‌ساز در گفت‌وگو با ایسنا، گفت: کمال تشکررا از گروه «خنده‌بازار» دارم و می‌خواهم بگویم نقد کردن را دوست دارم؛ به ویژه که با زبان طنز بیان شود و پیشنهادم به «خنده‌بازار» ی‌ها این است که اگر از این پس می‌خواهند «روز از نو» را نقد کنند، پیام ابراهیم‌پورش را بیشتر کنند.

وی افزود: انتقاد قشنگ همین است که «خنده بازار» ی‌ها پیش گرفته‌اند؛ چرا که نقد برنامه‌های تلویزیونی برایشان بهانه‌ای شده است تا فرم‌ها و مسائل مهم اجتماعی‌، اقتصادی و سیاسی را مطرح کنند؛ به عنوان مثال در قسمت‌های قبلی که برنامه‌ی «روز از نو» را نقد کردند و با آن شوخی کردند، بحثی که در آن مطرح شد درباره‌ی گرانی شیر بود. گرانی شیر قصه‌ی کاملا جدی‌ای است.او ضمن تشکر از تهیه‌کننده برنامه «خنده‌بازار» فرید شب‌خیز ادامه داد: نگاه «خنده بازار» ی‌ها نگاه قشنگی است و این خیلی ارزش دارد که یک برنامه‌ای را به زبان طنز مورد نقد قرار می‌دهند. خوشحالم از اینکه از میان برنامه‌های صبحگانی تلویزیون «روز از نو» را انتخاب کردند و این بدین معنی است که برنامه‌ی ما دیده شده است.ابراهیم پور در پایان به ایسنا گفت: برنامه «خنده‌بازار» فرم‌ها و برنامه‌هایی را مورد طنز قرار می‌دهد که نزد مردم شناخته شده و جا افتاده است و هیچگاه تاکنون برنامه‌ای را مطرح نکرده است که مردم اصلا آن را ندیده باشند و از این بابت خوشحالم که «روز از نو» برنامه مطرحی بوده که توسط خنده‌بازاری‌ها نقد شده است.