به مناسبت روز ملی هوای پاک مصادف با 29 دیماه، ویژه برنامه ای با عنوان "هم میهن، آسمانت آبی" به همت معاونت امور اجتماعی و فرهنگی منطقه 3 شهرداری تهران ، دبیرخانه ستاد توان افزایی و حمایت از فعالیت های سازمان های مردم نهاد شهر تهران ، شرکت لبنی میهن و شرکت سایپا یدک برگزار گردید.

بر اساس این گزارش و به گفته سید مصطفی موسوی مدیر مرکز خدمات اجتماعی این برنامه با حضور مدیران ارشد شهرداری منطقه سه انجام و در کنار انتقال پیام های آموزشی ، توزیع بروشور ، جمع آوری زباله های خیابانی و .... شرکت سایپا یدک در راستای مسوولیت های اجتماعی خود در این برنامه حاضر  و اقدام به بازدید رایگان از خودروهای تاکسی، تنظیم موتور و عیب یابی از خودورهای تولیدی گروه خودرو سازی سایپا در پایانه تاکسیرانی میدان ونک نمود ، همچنین شرکت لبنی میهن نیز از رانندگان ناوگان حمل و نقل عمومی تقدیر و تشکر نموده و با فضاسازی مناسب در میدان ونک شهروندان تهرانی را در جهت مشارکت در داشتن آسمان آبی با رعایت استفاده از حمل و نقل عمومی دعوت نمود .

 

همچنین با مشارکت کانون آموزشگاه های رانندگی کشور مانور رانندگی صحیح در بین خطوط اجرا و شهروندان و رانندگان عزیز به رعایت عبور در بین خط سفید دعوت شدند .

گلی احمدی فرد مدیر موسسه تسهیلگران راهبر ایرانیان که به عنوان هماهنگ کننده در این برنامه حاضر بود تداوم برنامه های مشارکتی بین سازمان های مختلف و سمن ها را در راستای ترویج و توسعه مسوولیت های اجتماعی شرکتی لازم بر شمرد و آمادگی این موسسه برای کمک به ترویج این برنامه ها را اعلام نمود.