ثبت نام پیش فروش ایران خودرو ویژه مهر 1400 که از روز چهارشنبه آغاز شده بود ساعت 24 امشب پایان می یابد. متقاضیان ثبت نام ایران خودرو که در ثبت نام های پیشین برنده نشده اند و در سه سال اخیر خودرویی دریافت نکرده اند، می توانند با مراجعه به سایت اینترنتی ایران خودرو به نشانی  esale.ikco.ir مراجعه نمایند و ثبت نام خود را تکمیل کنند. جزئیات بیشتر از جدیدترین برنامه فروش ایران خودرو ویژه مهر 1400 را با هم در پایگاه خبری افکارنیوز می خوانیم.

محصولات عرضه شده ایران خودرو در پیش فروش مهر 1400

گروه صنعتی ایران‌خودرو از چهارشنبه ۱۴ مهر ماه پیش‌فروش 5 محصول خود را آغاز کرد و امشب به پایان می رسد. در طرح جدید پیش فروش پنج محصول ایران خودرو، پژو ۲۰۷ دستی سقف شیشه ای، رانا پلاس ، سورن پلاس، دنا پلاس توربوشارژ دستی و اتوماتیک عرضه شد.

آخرین مهلت ثبت نام ایران خودرو امروز یکشنبه 18 مهر 1400/ لینک ثبت نام ایران خودرو

رنگ خودروهای عرضه شده ایران خودرو مهر 1400

خودروهای عرضه شده رنگ
پژو 207 دستی سقف شیشه ای سفید، نقره‌ای، خاکستری، قرمز، آبی کاسپین
رانا پلاس سفید، نقره‌ای، خاکستری، مشکی، گیلاسی
سورن پلاس  مشکی، سفید، آبی کبود و خاکستری متال
دنا پلاس توربو شارژ دستی  مشکی، خاکستری متالیک، سفید
دنا پلاس توربو شارژ اتوماتیک مشکی، خاکستری متالیک، سفید، نقره‌ای

 

مبلغ پیش پرداخت ایران خودرو در پیش فروش ایران خودرو مهر 1400

قیمت پیش فروش ایران خودرو به صورت قطعی اعلام نشده است. تنها مبالغ اعلام شده مربوط به پیش پرداخت است که جرئیات آن را می توانید در جدول زیر ببینید.

 

ثبت نام ایران خودرو امروز ۱۸ مهر ۱۴۰۰

نحوه ثبت نام پیش فروش ایران خودرو


مرحله اول: متقاضی، با وارد کردن کد کاربری و کلمه عبور خود، به صفحه ثبت نام خود وارد می‌شود و خودرو را انتخاب می‌کند.

مرحله دوم: اسامی برندگان با حضور مراجع نظارتی اعلام می‌شود.

مرحله سوم: فهرست انتخاب شدگان نهایی از طریق سایت فروش اینترنتی و ارسال پیامک اعلام خواهد شد.

مرحله چهارم: فهرست منتخبین قرعه کشی، حداکثر 3 روز پس از پایان ثبتنام از طریق سایت فروش اینترنتی و ارسال پیامک اعالم میگردد و متقاضی میبایست با مراجعه به سایت، از وضعیت ثبت نام خود )انتخاب یا عدم انتخاب خود در قرعهکشی( مطلع گردد. مرحله پنجم : فرد انتخاب شده ظرف مهلت 5 روز، پیش پرداخت علی الحساب خودرو را از طریق سایت فروش اینترنتی محصوالت ایران به آدرس: ir.ikco.esale خودرو واریز می نماید، در صورت عدم واریز کامل پیش پرداخت علی الحساب خودرو، ثبت نام متقاضی کان لم یکن تلقی میگردد.

نکته۱: در صورت مشاهده هرگونه مغایرت در شرایط احراز متقاضی (شرایط عمومی) در هر مرحله تا قبل از تحویل خودرو، ثبت نام متقاضی کان لم یکن تلقی می‌شود و وجه مشتری به حساب ایشان مسترد می‌شود و هیچ گونه مسئولیتی از بابت تحویل خودرو متوجه شرکت نخواهد بود.

نکته۲:قبل از اعلام اسامی انتخاب شدگان، مشتری هیچ گونه وجهی واریز نخواهد کرد و شرایط اخذ چک برای خرید محصولات شرکت ایران خودرو در این طرح حذف گردیده است.