روزنامه کیهان در مطلبی با تیتر «باز هم مانور سلبریتی‌ها؛ این‌بار به بهانه واکسن کرونا !» به کتایون ریاحی و سحر زکریا دو بازیگر سینما به تندی اعتراض کرد.

کیهان در این مطلب نوشته است: «هنوز فراموش نکرده‌ایم که سه سال قبل و در جریان انتخابات سال ۹۶ برخی از سلبریتی‌ها چگونه به مانور تبلیغاتی برای رئیس‌جمهور پرداختند. اما همین سلبریتی‌ها بعدا گفتند که از کرده خویش پشیمانند و حتی بعضی‌شان از رأی دادن به روحانی ابراز شرمندگی می‌کنند و می‌گویند که نمی‌دانند جواب مردم را چه بدهند و اگر زمان به عقب برگردد ، این اشتباه را تکرار نمی‌کنند!

همان افراد این روزها نیز به تبلیغاتچی واکسن‌های خارجی کرونا مشغول هستند؛ درگذشت علی انصاریان ، فوتبالیست و بازیگر فقید ، فرصت تازه‌ای برای یک "مانور جهالت" تازه برای همان افراد شده است!

این روزها برخی از سلبریتی‌های گوش به زنگ منافع غرب در ایران ، واکسن را بهانه‌ای برای نمایش جهل و کم‌سوادی خودشان کرده‌اند؛ جالب این است که فقط هم بر "واکسن آمریکایی" اصرار دارند و با وجود ‌اشکالات آشکار و عوارض متعدد این واکسن ، برخی از این سلبریتی‌ها به هیچ واکسن دیگری غیر از نوع آمریکایی‌اش راضی نمی‌شوند!»

کیهان همچنین در واکنش به ویدئوی خبرساز سحر زکریا که در آن اشک می‌ریزد و خرید واکسن را مطالبه می‌کند ، نوشته است: «یکی از بازیگران درجه سه ، ویدئویی را منتشر کرده و در آن جیغ و فریاد می‌زند که "واکسن بخرید"! او آن‌قدر بی‌اطلاع است که گفته چرا در دیگر کشورها ، هیچ چهره مشهوری در اثر کرونا از دنیا نرفته؟! غافل از اینکه همین چند روز قبل ، لری کینگ؛ سلبریتی و مجری مشهور تلویزیون آمریکا به‌خاطر کرونا درگذشت»

«سحر زکریا ترمز برید؛ گریه و فریاد در لایو اینستاگرام»

این روزنامه همچنین در واکنش به پست اینستاگرامی کتایون ریاحی نوشته: «یک بازیگر سابق دیگر هم با انتشار عکس مرحوم علی انصاریان ، از او به‌عنوان "شهید واکسن" یاد کرده! تعبیری که نشان‌دهنده اوج ناآگاهی این بازیگر سابق و برخی دیگر از همکارانش از وضعیت کرونا در جهان است»