به گزارش افکارنیوز،

مصطفی سالاری مدیرعامل سازمان تامین اجتماعیدرباره آخرین وضعیت از بیمه رانندگان، اظهار کرد: تفاهم نامه‌ای برای وزارت کشور و سازمان هدفمندی یارانه‌ها ارسال کردیم تا لیست جدید رانندگان به سازمان تامین اجتماعی ارسال شود.

مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی بیان کرد: در حال حاضر حدود ۳۷۰ هزار نفر از رانندگان، تحت پوشش بیمه رانندگان قرار دارند که نصف آنها براساس لیستی که در سال‌های ۸۶ تا ۹۰ توسط ستاد سوخت و سازمان هدفمندی یارانه به سازمان تامین اجتماعی ارسال شده بود، در حال حاضر دیگر راننده نیستند.

سالاری با اشاره به اینکه قرار شد افرادی که دیگر راننده نیستند جایگزین افرادی شوند که در حال حاضر راننده هستند، افزود: همچنین جمعیت مازاد را با تایید سازمان هدفمندی یارانه‌ها و تامین منابع مالی لازم به لیست رانندگانی که تحت پوشش بیمه رانندگان هستند اضافه می‌کنیم.

وی با بیان اینکه لیست جدید توسط تاکسیرانی به وزارت کشور داده می‌شود و ما با وزارت کشور طرف هستیم، خاطرنشان کرد: لیست جدید رانندگان را دریافت کرده‌ایم و برای تامین منابع آن‌ها تفاهم نامه باید صورت گیرد که تفاهم نامه مربوطه را سازمان تامین اجتماعی امضا و به وزارت کشور ارسال کرده است.