فاطمه زرین آمیزی ، سخنگوی سازمان سنجش آموزش کشور گفت:  مهلت ثبت‌نام و انتخاب رشته مرحله پذیرش با سوابق تحصیلی (معدل فوق دیپلم) مقطع کاردانی به کارشناسی ناپیوسته بهمن ماه سال ۱۳۹۹ تا ۲۰ دی ماه تمدید شد.

زرین آمیزی در ادامه  اظهار کرد: با توجه به اعلام اصلاحات جدید و به منظور فراهم کردن تسهیلات بیشتر برای آن دسته از متقاضیانی که تا امروز ۱۶ دی ماه ۹۹ برای ثبت‌نام و انتخاب رشته اقدام نکرده‌ بودند، ترتیبی اتخاذ شد که متقاضیان بتوانند تا پایان روز شنبه ۲۰ دی ماه ۹۹ نسبت به ثبت‌نام و انتخاب رشته در این مرحله از پذیرش اقدام کنند.

مدیر کل روابط عمومی سازمان سنجش آموزش کشور اظهار کرد: متقاضیان، ضرورت دارد که در مهلت در نظر گرفته شده و پس از مطالعه دقیق اطلاعیه ثبت‌نام و انتخاب رشته کاردانی به کارشناسی به سایت سازمان سنجش به نشانی www.sanjesh.org مراجعه و نسبت به ثبت‌نام و انتخاب رشته در این مرحله از پذیرش اقدام کنند.

او ادامه داد: آن دسته از متقاضیانی که قبلاً نسبت به انتخاب کدرشته محل‌های تحصیلی اقدام کرده‌اند، می‌توانند در صورت تمایل تا تاریخ ۲۰ دی ۹۹، نسبت به مشاهده و یا ویرایش کدرشته محل‌های انتخابی خود اقدام کنند.

زرین آمیزی ادامه داد: با توجه به فشردگی زمانی در سایر فرآیند‌های این مرحله از پذیرش، مهلت اعلام شده به هیچ وجه قابل تمدید مجدد نیست و متقاضیان باید در زمان تعیین شده رشته‌های خود را انتخاب یا ویرایش کنند.

مدیر کل روابط عمومی سازمان سنجش افزود: آن دسته از متقاضیانی که در زمان ثبت‌نام، دانشجوی سال آخر هستند و حداکثر تا تاریخ ۳۰ بهمن ۹۹ موفق به اخذ مدرک کاردانی خود می‌شوند لازم است در زمان ثبت‌نام میانگین نمرات واحد‌های گذرانده شده تا تاریخ ۳۰ مهر ۹۹ را در تقاضانامه ثبت‌نام در این مرحله از پذیرش به‌صورت دقیق و صحیح درج کنند.

به گفته این مقام مسئول، متقاضیان علاوه بر آن باید فرم مخصوص معدل مندرج در اطلاعیه را تکمیل کرده و به تأیید مؤسسه محل تحصیل مقطع کاردانی خود رسانده و نزد خود نگهداری کنند.

زرین آمیزی در پایان تاکید کرد: در صورت عدم درج صحیح معدل کل و یا میانگین واحد‌های گذرانده تا تاریخ تعیین شده در تقاضانامه ثبت‌نام اینترنتی و یا فرم معدل، مطابق ضوابط قبولی این‌دسته از متقاضیان لغو خواهد شد.