به گزارش افکارنیوز،

علی ساری نماینده مردم اهواز در مجلس با انتشار نامه‌ای خطاب به حجت‌الاسلام والمسلمین حسن روحانی خواستار رسیدگی بیشتر به وضعیت مردم استان خوزستان در بحران ریزگردها و قطعی برق و آب شده است.

وی در نامه خود از رئیس‌جمهوری خواست تا هرچه سریعتر چالش‌های استان خوزستان را مدیریت و با افراد بی‌کفایت و اهمال گر با قاطعیت برخورد کند .

متن کامل این نامه به شرح ذیل است:

رئیس جمهور محترم ایران اسلامی

حضرت حجت الاسلام و المسلمین روحانی

با سلام و احترام

قطعیهای متوالی آب و برق و تلفن  و بحرانهای پیش آمده ناشی از آن مردم خوزستان را به ستوه آورده است. واقعیت این است که ما خوزستانیها صبور ، مظلوم و قدرشناس هستیم اما وضعیت بوجود آمده برای مردم غیر قابل تحمل است.

 به جرات می‌توانم ادعا کنم که مردم خوزستان در دوران دفاع مقدس و جنگ تحمیلی نیز چنین شرایطی را شاهد نبودند .

آقای رئیس جمهور بداد مردم خوزستان برسید. نه به‌دلیل اینکه در انتخابات آتی به رای آنها نیاز دارید . نه بدلیل اینکه این مردم همان مردمی هستند که به تعبیر بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران دین خود را به اسلام ادا کردند . نه بدلیل اینکه این مردم تامین کننده نفت، گاز و فولاد و سایر تولیدات صنعتی کشور هستند ، نه به‌دلیل اینکه در منشور حقوق شهروندی از حق کرامت انسانی و حق رفاه مردم ذکری به میان آمده است ،  بلکه به این دلیل که مردم خوزستان هم حق  حیات دارند ، این حق را دارند که از زندگی شایسته و لوازمی نظیر برخورداری از آب و برق و تلفن برخوردار باشند .

سفرهای تشریفاتی ، دیدو بازدیدهای صوری ، دستورهای بی ضمانت ، شعارهای توخالی و سلفی گرفتن مدیران و وزیران شما با مردم محروم دوای درد مردم نیست ، به وزیران و مدیران ارشد خود دستور دهید هرچه سریعتر چالشهای استان خوزستان را مدیریت کنند و با افراد بی‌کفایت و اهمال گر با قاطعیت برخورد کنید .