به گزارش افکارنیوز،

سردار محسن خانچرلی گفت: در پی دریافت اطلاعاتی مبنی بر ربایش کودک چهار ساله به نام "امیرمحمد" در شهرستان بهارستان، با توجه به حساسیت موضوع، تیمی از کارآگاهان پلیس آگاهی بررسی موضوع را در دستور کار خود قرار دادند.

وی افزود: ماموران پس از انجام اقدامات اطلاعاتی و بررسی صحنه جرم در شهرستان بهارستان، دریافتند فردی ناشناس با مشخصات ظاهری قد بلند و سن میانسال باخودرو پرشیا سفید رنگ در ساعت ۱۲ ظهر ۲۳ خرداد ماه، کودک چهار ساله را ربوده است.
سردار خانچرلی خاطر نشان کرد: در ادامه تحقیقات پلیس، هویت فرد آدم ربا بدست آمده و مشخص شد کودک ربوده شده به استان قزوین منتقل شده و در آنجا ر‌ها که با تداوم تحقیقات پلیس معلوم شد، کودک ر‌ها شده را پلیس استان قزوین پیدا و آن را تحویل اداره بهزیستی داده است.
این مقام ارشد انتظامی ادامه داد: کارآگاهان پلیس آگاهی با ردزنی آدم ربا در شهر تهران، با هماهنگی مقام قضائی و در عملیاتی ویژه پس از شناسایی خودرو پرشیا متعلق به آدم ربا در شهر تهران موفق به دستگیری وی شدند.
فرمانده انتظامی غرب استان تهران با اشاره به دستگیری آدم ربا در کمتر از ۲۴ ساعت بیان داشت: متهم انگیزه خود را انتقام جوئی و تسویه حساب شخصی عنوان کرد، که در این راستا پرونده‌ای تشکیل و در اختیار مقام قضائی قرار گرفت.