به گزارش افکارنیوز،

عباس شیبانی عضو سابق شورای شهر تهران ضمن اشاره به عملکرد قالیباف در شهرداری تهران، اظهار کرد: در این زمینه باید نقاط قوت و ضعف مدیریتی شهر با یکدیگر دیده شود و در نهایت تصمیم گیری کرد.

وی تصریح کرد: در مدت حضور قالیباف در شهرداری تهران اقداماتی انجام شد که سال‌ها می‌گذرد تا کسی این کارها را انجام دهد، نمونه‌های از قبیل احداث بزرگراه‌ ها،تونل‌ها و مترو از کارهای است که هیچ وقت نمی‌توان فراموش کرد.

شیبانی ضمن انتقاد از شهردار فعلی تهران گفت: هر چند آفای نجفی خود نماینده مردم تهران در شورای شهر بودند و بارها شهردار تهران را حمایت کردند اما نقدهای وی به مدیریت شهری گذشته بی‌انصافی است.

عضو سابق شورای شهر تهران بیان کرد: تخریب شهردار تهران در دوره گذشته تخریب تمامی اعضای است که با وی کار کرده‌اند و حتی تخریب خود نجفی است و امیدوارم نجفی روند خود را برای اداره شهر تغییر دهد.

وی با بیان اینکه نباید اینگونه به مدیریت گذشته تاخت، افزود: نجفی بداند که عمر مسئولیت کوتاه است و روزی هم مسئولان بعدی در مدیریت شهری وی را به باد نقد و انتقاد خواهند گرفت.

شیبانی افزود: بنده به عنوان عضوی که در این سال‌ها تمام فکر و ذهنم خدمت به مردم بوده  به شهردار تهران  توصیه می‌کنم که روند فعلی کاری خود را تغییر دهد چرا که با این شیوه به جای نخواهد رسید.

عضو سابق شورای شهر تهران در پایان گفت: متأسفانه گزارشی که شهردار تهران تحت عنوان گزارش سند تحویل و تحول در صحن شورا ارائه کرد ضد و نقیض بوده و می‌طلبد که وی نکات مثبت شهری را نیز بیان می کرد و  نجفی  با این گزارش خود را زیر سوال برد.