به گزارش افکارنیوز،

احمد خاکی معاون امور اجتماعی بهزیستی استان تهران اظهار کرد: در حال حاضر 16 پایگاه اورژانس اجتماعی در استان تهران فعالیت می‌کنند که 2 واحد از آن‌ها در شهر تهران مشغول به ارائه خدمات هستند.

وی در ادامه تصریح کرد: سایر واحدهای اورژانس اجتماعی بهزیستی در استان تهران در شهرستان‌هایی چون شمیرانات، ری، اسلامشهر، رباط کریم، شهریار، ورامین، دماوند، شهرقدس، بهارستان، پاکدشت، قرچک، پیشوا و شهرستان کهریزک قرار دارند.

معاون امور اجتماعی بهزیستی استان تهران خاطرنشان کرد: مجموعه اورژانس اجتماعی بهزیستی استان تهران با حضور کارشناسان و مددکاران اجتماعی مجرب و همچنین با در اختیار داشتن 30 خودروی ویژه ارائه خدمات، فعالیت خود را دنبال می‌کند و پس از تایید موارد اورژانسی، در صورت نیاز به محل تعیین شده اعزام می‌شوند.

وجود 5 کابین شبانه روزی اورژانس اجتماعی در شهر تهران

خاکی تاکید کرد: کارشناسان و مددکاران اجتماعی اورژانس اجتماعی در 25 کابین به طور روزانه و شبانه روزی پاسخگوی انواع تماس‌ها مبنی بر گزارش های مربوط به اورژانس اجتماعی همچون کودک آزاری، همسر آزاری و سایر موارد مرتبط با آسیب های اجتماعی هستند.

وی یادآور شد: 5 کابین در شهر تهران به صورت شبانه روزی و 3 کابین هم به صورت 8 ساعته و در قالب خدمات روزانه، فعالیت دارند و راهنمایی مورد نیاز را به تماس گیرندگان در موارد مختلف ارائه می‌دهند.

معاون امور اجتماعی بهزیستی استان تهران تاکید کرد: خط 123 به طور شبانه روزی برای خدمات دهی در زمینه سایر معضلات و آسیب‌های اجتماعی از جمله کودک آزاری، همسر آزاری و مواردی از این دست، در اختیار سایر شهروندان است.