به گزارش افکارنیوز،

محمد حسن زاده در اولین جلسه شورای معاونین سازمان تأمین اجتماعی که به ریاست وی برگزار شد و با ارتباط ویدئو کنفرانسی با مدیران استانی این سازمان در سراسر کشور همراه بود، اظهار داشت: یاد خاطره مرحوم نوربخش و مرحوم تاج الدین که منشأ خدمات فراوان به جامعه تحت پوشش سازمان تأمین اجتماعی بودند را گرامی می‌داریم و به روح بلند این دو عزیز درود می‌فرستیم.

وی از واریز کمک نقدی 200 هزار تومانی به حساب مستمری‌بگیران تأمین اجتماعی خبر داد و گفت: کمک نقدی مستمری‌بگیرانی که از بانک رفاه کارگران حقوق خود را دریافت می‌کنند از 4 صبح امروز واریز شده است و افرادی نیز که از سایر بانک‌ها حقوق دریافت می‌کنند، این مبالغ شب گذشته به حسابشان واریز شده است.

زدا با اشاره به فرا رسیدن ماه‌های پایانی سال و اهمیت تأمین منابع مورد نیاز برای ایفای تعهدات سازمان تأمین اجتماعی، گفت: برای تأمین منابع مورد نیاز در ماه‌های پایانی سال برنامه ریزی دقیقی انجام شده است.

 
وی با اشاره به مطالبات مراکز درمانی طرف قرارداد با سازمان تأمین اجتماعی‌ گفت: در این زمینه نیز تصمیمات مؤثری اتخاذ شده است.

سرپرست سازمان تأمین اجتماعی از اجرای طرح ناب‌سازی خدمات بخش بیمه‌ای این سازمان خبر داد و گفت: در نتیجه اجرای این طرح فرآیندهای کاری اصلاح و موازی کاری‌ها برطرف می‌شود تا خدمت رسانی به مخاطبان سازمان در مسیر مناسب‌تری انجام شود.

زدا بهره‌گیری از مشارکت شرکای اجتماعی در تمامی تصمیم‌گیری‌ها را بسیار مهم ارزیابی کرد و افزود: در تمامی سطوح سازمان و در تمامی استانها مدیران سازمان تأمین اجتماعی در تصمیم‌گیری‌ها نظرات شرکای اجتماعی را اخذ می‌کنند.

وی نتیجه تمامی اقدامات صورت گرفته را بالندگی بیشتر و خدمت‌رسانی سازمان تأمین اجتماعی دانست و گفت: بالندگی سازمان تأمین اجتماعی به افزایش بالندگی کشور کمک می‌کند و حاصل تلاش‌ها و اقداماتی که در این سازمان از 5 سال پیش و با تلاش‌های دکتر نوربخش انجام شده است، ارتقای جایگاه این سازمان و خدمت رسانی بهتر به جامعه تحت پوشش است.