به گزارش افکارنیوز،

سید سعید راد، مدیرعامل سازمان میادین میوه و تره بار، در نشست خبری طرح استقبال از بهار این سازمان گفت: در تلاش هستیم تا تامین میوه شب عید مردم با تخفیف بسیار خوب نسبت به سطح شهر ارائه شود.

راد در ادامه افزود: در گروه سبزیجات ۳۰ درصد و در گروه حبوبات حدود ۲۲ درصد تخفیف نسبت به سطح شهر وجود دارد.

وی در خصوص ساعت کار سازمان میادین میوه و تره بار تهران در ایام پایانی سال گفت: ساعت کار بازار‌های میوه و تره بار تا پایان سال از ساعت ۸ صبح تا ۹ شب، بدون تعطیلی ظهرگاهی خواهد بود.

مدیرعامل سازمان میادین میوه و تره بار با اشاره به وظیفه این سازمان در خصوص توزیع گوشت و مرغ دولتی گفت: تا زمانیکه دولت گوشت و مرغ تنظیم بازاری به ما تحویل دهد ما آمادگی توزیع هر مقدار از این اقلام را خواهیم داشت.

وی با بیان اینکه صادرات سیب و پرتقال تا اطلاع ثانوی ممنوع است، گفت: مجوز واردات نارنگی شب عید از سمت دولت صادر شده است و هیچ کمبودی در خصوص تامین میوه و سبزیجات شب عید مردم وجود نخواهد داشت.

راد بیان کرد: ۴ بازار میوه و تره بار تا پایان امسال به مجموعه میادین میوه و تره بار شهر تهران افزوده می‌شود.

وی گفت: بازار‌های میوه و تره بار تهران در روز‌های اول و دوم فروردین بسته خواهد بود. از روز سوم تا پنجم میادین اصلی باز خواهد بود؛ و از روز ششم تمامی بازار‌های میوه و تره بار سطح شهر تهران باز هستند.

راد تصریح کرد: در تمامی بازار‌های میوه و تره بار تهران علاوه بر قیمت‌های مناسب این امکان برای شهروندان وجود دارد تا خودشان میوه را انتخاب و جدا کنند.

وی ادامه داد: سازمان میادین میوه و تره بار تهران با وسعت ۲۸۳ هکتار نیاز میوه و تره بار حدود ۱۰ تا ۱۲ استان کشور را تامین می‌کند.

مدیر عامل سازمان میادین میوه و تره بار گفت: روز یکشنبه ۲۰ تن و امروز دوشنبه ۱۲ تن گوشت تنظیم بازار در سطح میادین میوه و تره بار تهران توزیع شده است.

وی خاطرنشان کرد: در حال حاضر مرغ با قیمت ۱۱ هزار و پانصد تومان در میادین میوه و تره بار شهر تهران عرضه می‌شود.