به گزارش افکارنیوز،
وحید قبادی دانا روز دوشنبه در جمع خبرنگاران افزود: این مبلغ در واقع از ۳۰۰ هزار تا ۵۰۰ هزار تومان برای هر خانوار بوده است که در مجموع ۳۰ میلیارد تومان در این حرکت خیر برای خانواده‌های جامعه هدف سازمان بهزیستی واریز شد.
 
اخبار اجتماعیرئیس سازمان بهزیستی کشور ادامه داد: تقریبا ۶۰ هزار خانوار از این ۸۰ هزار خانوار، افراد معلول در خانواده خود داشتند و ۲۵ هزار خانوار دیگر از خانوار‌هایی بودند که کودکان دارای سرپرست غیرموثر بودند، زنان سرپرست خانوار نیازمند نیز جزو این افراد قرار گرفتند.
 
وی اظهار داشت: این کمک‌ها با مساعدت مالی بنیاد مستضعفان انقلاب اسلامی و همچنین ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) انجام شد، بنیاد مستضعفان مبلغ ۲۰ میلیارد تومان و ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) هم مبلغ ۱۰ میلیارد تومان را متقبل شدند که جا دارد سپاس و تشکر ویژه از این دو نهاد انقلابی داشته باشیم. 
 
این مقام مسئول بهزیستی گفت: همچنین در پویش همدلی مومنانه تعداد زیادی از مردم شرکت کردند و کمک‌های نقدی و غیرنقدی خود را در استان‌های مختلف به عرصه آوردند، این اقدامات به صورت کمک‌های نقدی و غیرنقدی در اختیار جامعه هدف سازمان بهزیستی قرار می‌گیرد.
 
قبادی دانا افزود: همچنین در پویش همدلی مومنانه در ماه ضیافت الهی مبلغ ۵۰ میلیارد تومان به صورت نقدی و غیرنقدی از مردم خیر میهن جمع آوری شده و در بین مردم نیازمند در جامعه هدف سازمان بهزیستی این کمک‌ها در استان‌های مختلف توزیع شده است. 
 
وی در پایان تاکید کرد: از هموطنان خیرخواه تقاضا داریم کمک‌های خود را به صورت نقدی به حساب‌های اعلام شده مشارکت‌های مردمی سازمان بهزیستی واریز کنند و همچنین کمک‌های غیرنقدی را به دفاتر استانی و شهرستانی سازمان بهزیستی در سراسر کشور تقدیم کنند تا بر اساس جدول زمان بندی مربوطه هر چه سریع‌تر بین خانواده‌های جامعه هدف بهزیستی توزیع شود.