بورس تهران امروز سه شنبه ۲۸ اردیبهشت ماه کار خود را با کاهش سه هزار واحدی در ابتدای معاملات آغاز کرد، اما چند دقیقه بیشتر طول نکشید که شاهد روند صعودی برای شاخص کل بودیم، اما از میانه راه درگیر عرضه‌ها شد و به تدریج در اغلب نماد‌ها صفوف فروش نمایان شد و در مسیر کاهش قرار گرفت. در نهایت شاخص کل تهران بعد از روند نوسانی که امروز پشت سر گذاشت با افت بیش از ۱۱۳۰ واحدی در سطح یک میلیون و ۱۷۳ هزار و ۵۳۰ واحدی به کار خود پایان داد.
«خودرو»، «وتجارت» و «اخابر» سه نمادی بودند که بیشترین تاثیر منفی رابر شاخص بورس داشتند و «فملی» «کچاد» و «ومعادن» سبزترین نماد‌ها در روز سرخ بورس امروز بودند. «خودرو»، «برکت» و «خساپا» سه نماد پرتراکنش بورس امروز بودند.

ارزش سهام عدالت چقدر شد؟

در پایان معاملات امروز بازار سهام، ارزش  سهام عدالت  به ۷ میلیون و ۷۸۶ هزار و ۱۲۱ تومان رسید که نسبت به دیروز ۰.۱ درصد معادل ۸ هزار و ۲۳۳ تومان کاهش داشت.
با احتساب این موضوع، ارزش ۶۰ درصد قابل فروش سبد ۵۳۲ هزار تومانی سهام عدالت به ۴ میلیون و ۶۷۱ هزار و ۶۷۲ تومان رسیده است.

ارزش سهام عدالت و دارایکم در ۲۸ اردیبهشت ۱۴۰۰ چقدر شد؟

 
 

 ارزش دارایکم چقدر شد؟

قیمت پایانی هر واحد از دارایکم با کاهش ۱.۱۷ درصدی نسبت به روز معاملاتی گذشته ۱۲ هزار و ۷۹۷ تومان معامله شد تا ارزش ۲۰۰ واحد از اولین ETF دولتی به ۲ میلیون و ۵۵۹ هزار و ۴۰۰ تومان کاهش پیدا کند. البته در معاملات روز جاری آخرین قیمت معامله شده برای هر واحد از دارایکم با کاهش ۱.۷۸ درصدی نسبت به روز معاملاتی قبل ۱۲ هزار و ۷۱۹ تومان معامله شد.

ارزش سهام عدالت و دارایکم در ۲۸ اردیبهشت ۱۴۰۰ چقدر شد؟