به گزارش افکارنیوز،

 حسین کاظمی با اشاره به ثبات قیمت محصولات سایپا در ماه‌های اخیر افزود: در حال حاضر با گذشت چند ماه از تغییر دستورالعمل قیمت‌گذاری خودرو، سایپا به عرضه محصولات خود با قیمت ثابت ادامه می‌دهد.

اخبار اقتصادی- وی با اشاره به افزایش قیمت برخی از خودروهای تولید داخل گفت: هیچ‌یک از این افزایش قیمت‌ها مربوط به سایپا نبوده و این گروه خود را ملزم به حفظ ثبات می‌داند.

کاظمی تصریح کرد: سایپا ظرفیت روزانه فروش فوری اعتباری محصولات خود را نیز تا حد ممکن افزایش داده تا مصرف‌کنندگان واقعی بتوانند از مزیت‌های موجود در آن استفاده کنند.

معاون بازاریابی و فروش سایپا گفت: افزوده شدن خودرو تیبا به سبد محصولات قابل عرضه در طرح فروش اعتباری از دیگر اقداماتی بود که با هدف پوشش نیازهای مختلف بازار صورت گرفت.

وی ادامه داد: بازار خودرو در حوزه قیمتی روند کاهشی را تجربه می‌کند و گروه سایپا نیز با هدف کمک به حفظ و بهبود وضع موجود، علاوه بر ثابت‌نگه‌داشتن قیمت محصولات خود، عرضه به بازار را با سرعت بیشتری دنبال می‌کند.

وی از بازگشت امکان اعلام قیمت‌ها در سایت‌های اینترنتی خرید و فروش کالا به سایت‌های اینترنتی خرید و فروش خودرو انتقاد کرد و خواستار خرید محصولات سایپا توسط مشتریان از طریق سایت رسمی این گروه شد.

کاظمی افزود: سایپا به کنترل قیمت محصولات خود در بازار و از بین بردن واسطه‌گری‌ها از طریق کاهش فاصله قیمت کارخانه و بازار ادامه خواهد داد.