به گزارش افکارنیوز،

 شهاب نادری عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی درباره تحقیق و تفحص از سازمان هدفمندی یارانه‌ها، گفت: گزارش کمیته تحقیق و تفحص از سازمان هدفمندی یارانه‌ها حاصل کار یک ساله بوده و این گزارش در جلسات کمیسیون اقتصادی مجلس مورد بررسی قرار گرفت که در نهایت تخلف قابل ذکر و مستندی که قابل طرح در صحن علنی و مراجع قضایی باشد، یافت نشد.

اخبار اقتصادی-نماینده مردم پاوه، جوانرود، ثلاث باباجانی و روانسر در مجلس شورای اسلامی با اشاره به تلاش‌های کمیسیون اقتصادی مجلس برای بررسی گزارش تحقیق و تفحص از سازمان هدفمندی یارانه ها، افزود: براساس پیگیری‌های که داشتم؛ سازمان هدفمندی یارانه ها به درستی به وظایف خود عمل کرده است.

وی با بیان اینکه کمیسیون اقتصادی مسئول رسیدگی به گزارش تحقیق و تفحص از سازمان هدفمندی یارانه ها است، اظهار کرد: ممکن است ایراداتی در وضعیت یارانه ها وجود داشته باشد اما این ایرادات از عملکرد سازمان هدفمندی یارانه نیست.

توزیع یارانه ها عادلانه است

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی ادامه داد: براساس بررسی‌ها توزیع یارانه ها عادلانه بوده و مشکلی در این زمینه وجود ندارد در واقع محورهایی که موجب کلید خوردن تحقیق و تفحص از سازمان هدفمندی یارانه‌ها شد، ثابت نشد.