به گزارش افکارنیوز،

حمید قاسمی ده چشمه قائم مقام شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی با اشاره به امکان ثبت نام مجدد متقاضیان گازسوز کردن خودرو‌ها گفت: از آنجا که سامانه قبلی دارای خطا‌هایی بود، این سامانه جدید به زیرساخت‌های اطلاعاتی مثل ثبت احوال، شاهکار و  غیره متصل است و صاحبان خودرو می‌توانند با در اختیار داشتن شماره ملی و شماره تلفن‌همراه خود که متعلق به مالک خودرو است به این سامانه مراجعه و مراحل ثبت نام خود را پیگیری کنند.

اخبار اقتصادی - او ادامه داد: این سامانه از ساعت ۱۰ صبح امروز (سه‌شنبه) باز است و متقاضیان می‌توانند با مراجعه به سایت http://Gcr.niopdc.ir   فرایند ثبت نام خود را کامل کنند.

قائم مقام شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی بیان کرد: استفاده خودرو‌های عمومی از این خدمات رایگان است و براساس مصوبه شورای عالی اقتصاد، دوگانه سوز کردن خودرو‌های عمومی شامل وانت‌های سبک و سنگین، تاکسی‌ها و مسافربر‌های شخصی به صورت رایگان بوده و هیچ هزینه‌ای برای مالکان خودرو ندارد.

 

قاسمی ده چشمه تصریح کرد: افرادی که در گذشته در سامانه قبلی ثبت نام کرده‌اند و پیامک‌ فراخوان برای آن‌ها ارسال شده است باید به سایت یا شماره تلفن‌هایی که در پیامک اعلام شده مراجعه کنند، زیرا در غیر این صورت نوبت آن‌ها لغو می‌شود.