به گزارش اخبار ورزشی شهر خبر، پایگاه خبری فوتبالی در این خصوص به نقل از سایت رسمی باشگاه پرسپولیس، نوشت: با دستور جعفر سمیعی مدیرعامل باشگاه پرسپولیس و به منظور ساماندهی منابع انسانی و افزایش بهره‌وری، کمیته منابع انسانی به ریاست علی عطایی معاونت امور مالی، اداری و پشتیبانی در باشگاه پرسپولیس تشکیل شد.

دومین خبر ورزشی پربازدید در خصوص کسر امتیاز پرسپولیس بود. به گزارش مردم‌نیوز، ماجرای بدهکاری پرسپولیس به چند بازیکن سابق خود طی چند روز اخیر حسابی خبرساز شده است. بعد از اینکه اعلام شد این باشگاه به دلیل شکایت‌های زیادی که علیه آن شده اجازه ثبت قرارداد بازیکنان جدید خود را ندارد مدیران این باشگاه تلاش زیادی برای رفع این مسئله کردند. سرخها قبول کرده‌اند در صورت پرداخت نکردن مطالبات خود با جریمه های سنگینی روبه‌رو شوند که مهمترین آنها جریمه کسر امتیاز است.باید دید پرسپولیس تا تاریخ ۱۷ خرداد موفق به تسویه با شاکیان خود خواهد شد یا نه.

با جذب شهریار مغانلو، پرسپولیس تنها به دنبال مدافع خواهد بود تا کار خود در نقل و انتقالات زمستانی را پایان دهد. این مطلب نیز با بازدید زیادی روبرو شد. به گزارش خبرگزاری فوتبال ایران، پرسپولیس فصل بیستم را در شرایطی استارت زد که علیرضا بیرانوند، مهدی ترابی، علی علیپور، محمد نادری، امیر روستایی، شجاع خلیل زاده، بشار رسن، محسن ربیع خواه و کریستین اوساگوآنا و قبل از آن آنتونی استوکس از این تیم جدا شده بودند. جدایی ۱۰ بازیکن از این باعث شد تا یحیی گل محمدی اقدام به جذب حامد لک، سعید آقایی، علی شجاعی، میلاد سرلک، احسان پهلوان، آرمان رمضانی، مهدی مهدی خانی و عیسی آل کثیر کند و هشت بازیکن جدید وارد لیست سرخپوشان شوند.اکنون با بازگشت مهدی ترابی و جذب شهریار مغانلو، این تیم به دنبال جذب مدافع میانی خواهد بود تا شرایط را بار دیگر در لیست به سود خود کند و خلا موجود در دفاع میانی را کاهش دهد.

دیگر خبر پربازدید در خصوص ثبت قرارداد مهدی ترابی در سازمان لیگ فوتبال ایران بود. به گزارش منیبان، سازمان لیگ فوتبال ایران کارت بازی بازیکن جدید پرسپولیس را صادر کرد.

شهر خبر، یک سایت خبرخوان ایرانی است و به دسته‌بندی و بازنشر اخبار مهم سایت‌های خبری ایران می‌‌پردازد. بسیاری از علاقه‌مندان به اخبار پرسپولیس  به دلیل سهولت دسترسی به اخبار این حوزه از طریق سایت شهرخبر، روزانه بارها به شهرخبر سر می‌زنند.