به گزارش اخبار ورزشی شهر خبر، درباره دلایل عدم حضور خارجی‌های استقلال، بحث‌های متعددی مطرح است. برخی معوقات مالی و برخی دیگر مشکل صدور ویزا را دلیل عدم بازگشت شیخ دیاباته به تهران می‌دانند. این در حالی است که یکی از مسئولان باشگاه استقلال مدعی است این بازیکن می‌خواهد خانواده خود را به تهران ‌بیاورد و به دلیل زمان بر بودن صدور روادید، بازگشت او به تاخیر افتاده است. زمستان پارسال هم خانواده شیخ برای مدتی به تهران آمدند و مهمان مهاجم استقلال بودند.

دومین خبر پربازدید به واکنش تند سلطان استقلالی ها به توقیف اموال استقلال، اختصاص داشت. علی جباری درباره حضور طلبکاران در باشگاه استقلال گفت: آقایان خجالت بکشید. بلایی نمانده که سر این باشگاه در نیاورید. تو رو خدا زودتر بروید.تو رو خدا کمی حیا کنید. این چه وضعی است که برای استقلال ساخته‌اید. آقای مددی شما مثلا مدیری، خجالت بکش. چرا باید طلبکار ماشین بیاورد جلوی در باشگاه؟ شما چه مدیری هستی که روز به روز به جای این که اوضاع استقلال را بهتر کنی، بدتر هم می‌کنی. پدر این تیم را در آورده‌اید. پس کی می‌خواهید دست از سر این باشگاه بردارید؟

مراسم قرعه‌کشی برای تعیین میزبانی سوپرجام فصل ۱۳۹۹-۱۳۹۸ با حضور محمدرضا کشوری فرد دبیر سازمان لیگ، سهیل مهدی مدیر مسابقات، افشین پیروانی مدیر تیم پرسپولیس و اسماعیل گودرزی معاون حقوقی باشگاه تراکتور تبریز در سازمان لیگ برگزار شد و بر اساس قرعه قرار شد که این مسابقه روز یکشنبه ۳۰ خرداد در ورزشگاه آزادی تهران برگزار شود. این خبر نیز با بازدید زیادی روبرو شد.

کار سخت پرسپولیس با ملی پوشان خسته و مصدوم نیز از دیگر خبرهای پربازدید بود. رقابت‌های دور برگشت گروه C انتخابی مقدماتی جام جهانی قطر در حالی با تصمیم AFC به طور متمرکز در کشور قطر برگزار می‌شود که تیم ملی ایران موفق به کسب دو پیروزی مقابل هنگ کنگ و تیم میزبان شد.تیم ملی ایران در حالی امتیازات مهمی را کسب کرد که وحید امیری و کمال کامیابی نیا را به دلیل مصدومیت در دو دیدار باقیمانده خود مقابل عراق و کامبوج در اختیار ندارد. بازیکنان ملی پوش پرسپولیس اردوی تیم ملی ایران را به دلیل آسیب دیدگی ترک کردند تا دوران نقاهت خود را زیر نظر کادر پزشکی تیم باشگاهی خود پشت سر بگذارند.

شهر خبر، یک سایت خبرخوان ایرانی است و به دسته‌بندی و بازنشر اخبار مهم سایت‌های خبری ایران می‌‌پردازد. بسیاری از علاقه‌مندان به خبر ورزشی  به دلیل سهولت دسترسی به اخبار این حوزه از طریق سایت شهرخبر، روزانه بارها به آن سر می‌زنند.