به گزارش افکارنیوز،

همایش دو روزه «چگونه آموزش زبان انگلیسی را جذاب‌تر کنیم؟» با سخنرانی کِن ویلسون و دِد ویلسون از استادان شناخته شده بین‌المللی در حوزه آموزش زبان انگلیسی و با حضور 150 نفر از استادان، مدیران و سوپروایزرهای آموزشگاه‌های زبان کشور برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی انتشارات جنگل، همایش دو روزه «چگونه آموزش زبان انگلیسی را جذاب‌تر کنیم؟» با سخنرانی کِن ویلسون و دِد ویلسون از استادان شناخته شده بین‌المللی در حوزه آموزش زبان انگلیسی و با حضور بیش از 150 نفر از استادان، مدیران و سوپروایزرهای آموزشگاه‌های زبان کشور، به همت انتشارات جنگل در هتل المپیک تهران برگزار شد.

در این همایش دو روزه که از ساعت 9 تا 5 بعد از ظهر روزهای شنبه و یکشنبه، 17 و 18 شهریور ماه برگزار شد، سخنرانان طی جلسات یک ساعت و نیمه به طور متناوب، به ارائه مباحث تخصصی با موضوع جذاب‌تر کردن آموزش زبان انگلیسی برای حاضران پرداختند و در انتهای این همایش نیز مدرک پایان دوره با امضای کن ویلسون و دد ویلسون و مجتبی سجاد مدیرعامل انتشارات جنگل به حاضران در این همایش اعطا شد.

دکتر عطیه سجاد، دبیر برگزاری این همایش گفت: شرکت کنندگان در این همایش شامل برترین استادان زبان انگلیسی از استان‌های مختلفی چون خراسان رضوی، تبریز، تهران، اصفهان، خوزستان، ارومیه، مازندران، همدان، کرمانشاه، کرج و همچنین مدرسان بریتیش کانسیل بودند و از آنجا که هریک از استادان حاضر سرچشمه‌ای برای آموزش مباحث ارائه شده به معلمان آموزشگاه‎‌های زبان در کشور هستند، برگزاری این همایش تأثیر بسزایی در آموزش زبان انگلیسی در ایران خواهد داشت.

وی افزود: نحوه برگزاری کارگاه‌های این همایش به صورت مشارکتی و همراه با بازی و آموزش بود و کِن ویلسون و دِد ویلسون نشان ‌دادند چگونه می‌توان با فعالیت‌های جانبی در کلاس‌های آموزشی، تازگی و طراوت بیشتری ایجاد کنند تا کلاس برای دانش‌آموز از حالت خسته کنندگی خارج شود.

لازم به ذکر است کِن ویلسون مولف بیش از 80 عنوان کتاب آموزش زبان، خالق 12 مجموعه کورس بوک elt، عضو نویسندگان تیم elt انتشارات macmillan و دارای سابقه برگزاری 250 تور در بیش از 55 کشور از 5 قاره است.