به گزارش افکارنیوز،

بهترین و معتدل ترین آب و هوا در ایران مختص شمال است و این حقیقتی غیر قابل انکار است. به همین جهت در شمال ایران ویلا های فراوانی وجود دارد. علاوه بر آب و هوای پاکیزه و معتدل، شمال مناظر زیبا و دلربایی دارد که در هیچ جای کشور شاهد چنین مناظری نیستید.

اگر می خواهید راجع به مزایای خرید ویلا در شمال، انتخاب بهترین ویلا و چگونه خریدن ویلا بدانید، تا انتهای این متن با ما همراه باشید.

شما با خرید ویلا در شمال از مزایای بسیار زیادی برخوردار می شوید. به عنوان مثل، حتی اگر دارای خانه مسکونی در نقطه دیگری از کشور هستید و زیاد به شمال سفر نمی کنید می توانید با اجاره دادن  ویلای خود از سود بسیار بالایی بهره ببرید. اکثرا برای ما پیش آمده که وقتی می خواهیم یک مسافرت طولانی مدت برویم، همیشه دغدغه این را داریم که به کجا برویم، هزینه اقامت ما چقدر می شود، هزینه سفر بیش از حد نشود و... . با خرید ویلا در شمال دیگر جای هیچ نگرانی نیست. شما می توانید با خرید ویلا در شمال به تمامی دغدغه هایی که قبل از سفر برای شما پیش می آمد پایان دهید و یک سفر خوش و شیرین را برای خود و خانواده خود فراهم کنید. اگر در این فکرید که با خرید ویلا در شمال پول خود را به هدر می دهید، سخت در اشتباه هستید. بسیاری از مردم برای خرید ویلا در شمال به قول معروف سر و دست می شکنند. زیرا شما می توانید با کمترین هزینه ممکن صاحب یک خانه رویایی شوید. خانه ای بسیار شیک و زیبا با استقامت بسیار بالا و طبیعت و چشم انداز غیر قابل توصیف.

1

انتخاب بهترین مکان برای خرید ویلا در شمال

وقتی حرف از خرید ویلا در شمال می شود، اولین استان هایی که به ذهن ما می رسد مازندران و گیلان هستند.اما واقعا کدام استان برای خرید ویلا مناسب تر و راحت تر است. هردو استان برای خرید ویلا در شمال مناسب هستند اما استان گیلان دارای رطوبت بیشتری نسبت به مازندران است. رطوبت بسیار زیاد باعث درد های مفصلی می شود و علاوه بر آن در تابستان شاهدهوای بسیار گرم و شرجی هستید. به همین جهت برای خرید ویلا در شمال، پیشنهاد من به شما استان زیبا و سرسبز مازندران است.

حال باید به دنبال این باشیم که در کجای مازندران ویلا بخریم. پیشنهاد ما به شما، خرید ویلا در نور است. شهرستان نور یکی از زیباترین شهر های مازندران است. این شهر با سعتی پهناور، مردمی بسیار خونگرم و مناطق گردشگری فراوان و مثال زدنی،  بهترین انتخاب برای خرید ویلا در شمال است. شهرستان نور مناطق گردشگری زیادی مانند: آبشار سیسنگان، آبشار ونوش، دریاچه الیمالات، آبشار حرام او، پارک جنگلی کشپل و ... دارد که واقعا بسیار جذاب و مثال زدنی هستند. از طرفی شهرستان نور متصل به دریای زیبای خزر است. شما با خرید ویلا در نور علاوه بر جنگل، می توانید شاهد دریا نیز باشید که این اتفاق بسیار نادر است. یکی از شهر های بسیار زیبای نور، شهر چمستان است. این شهر با چم اندازی بسیار زیبا در نواحی جنگل های نور نور قرار دارد. به جرات می توان گفت شما با خرید ویلا در چمستان می توانید در تیکه ای از بهشت ایران زندگی کنید.

2

شهر چمستان زیبایی غیر قابل وصفی دارد که تا آن را نبینید باور نمی کنید. مردم این شهر انسان هایی خونگرم و با فرهنگ بالا هستند. اگر به دنبال ویلای رویاهایتان می گردید پیشنهاد من به شما خرید ویلا در چمستان، تیکه ای از بهشت گمشده ایران است.

گروه مشاورین ویلا در شمال با بکارگیری نیروهای متخصص و کارآمد و به پشتوانه وب سایت جامع، خدمات مشاوره ای را قبل و بعد از انجام معامله به مشتریان ارایه می کند تا با اطمینان خاطر و خیال آسوده، مناسب ترین سرمایه گذاری را انجام دهید. همچنین این گروه به پشتوانه فایلینگ قدرتمند خود همواره تلاش دارد بهترین گزینه ها رابا توجه به سلیقه و بودجه شما ارایه دهد، قیمت و سلامت ملک نیز از سوی کارشناسان تایید می شود.

تمامی فایل های ثبت شده در سایت از نظرقیمت کارشناسی شده اند و به هیچ وجه فایلی با قیمت غیرواقعی و تبلیغاتی در سایت تایید نمی شود.