به گزارش افکارنیوز،

من به تازگی برای اجلاس سفر به تور ترکیه سفر کردم. بعد از گذشت چند روز در استانبول ، به سمت جنوب به مشهورترین شهر تفریحی آنتالیا حرکت کردیم. این شهر به دلیل داشتن برخی از بهترین ویرانه های رومی در دوران باستان مشهور است و دارای بسیاری از ویرانه های تاریخی ، مکان هایی با زیبایی طبیعی و سواحل زرق و برق دار است.

20

1) کالیچی:

این شهر زمانی به سادگی به عنوان دروازه ورود به Riviera ترکیه دیده می شد ، اما امروز این یک مقصد بسیار مناسب به خودی خود است. در خلیج آنتالیا واقع شده است ، که بزرگترین شهر در ساحل غربی مدیترانه ترکیه است که از نظر کلاسیک بسیار زیبا و مدرن است. در هسته ، منطقه قدیمی شهر Kaleiçi که به طرز شگفت انگیز حفظ شده را پیدا خواهید کرد که دقیقاً درون قلعه قرار دارد. این منطقه قدیمی شهر در اطراف بندر پر زرق و برق دوران روم با چشم اندازهای طناب کشی از ابرهای مشبک کوهستانی آبی پوشانده شده است که ارزش آن را دارد تا یک نان تست بخورید.می توانید در یک سفر از یک طرف شهر را کشف کنید. در حالی که اینجا هستید ، می توانید صبح از هتل خود انتخاب کنید و به پارک ملی آبشارهای دودن سفر کنید. با گوش دادن به صدای آبشار در زیباترین و پر بازدیدترین آبشارها در منطقه آنتالیا می توانید در اینجا در پارک سبز زیبا پیاده روی کنید. توصیه می کنم تور شهر را در اینجا رزرو کنید.

2) تئاتر آسپندوس

این تئاتر در پائین شهر واقع شده و در قرن 2 میلادی ساخته شده است. این یکی از بزرگترین تئاترهایی است که تاکنون توسط رومی ها در آسیای صغیر ساخته شده است و امروزه یکی از بهترین نمونه های معماری تئاتر رومی است. این تئاتر بسیار زیبا و خیره کننده است و دارای یک منطقه صندلی عظیم است که می تواند تا 20،000 نفر را به خود اختصاص دهد.هنگامی که در داخل ، شما بلافاصله به مقیاس وسیع تئاتر کشیده می شوید و چقدر خوب تا حد زیادی حفظ می شود. آنچه این تئاتر را بسیار با شکوه می کند ، ارتفاع طلسم آن 315 فوت است. این تئاتر چنان گسترده است که گردشگران تور آنتالیا که از آن بازدید می کنند از شکوه و جلال آن احساس کوچکی می کنند. همچنین بقایای باسیلهای باستانی ، قناتهای رومی و سایر معماریهای پر زرق و برق را نیز پیدا خواهید کرد. همه ساله تئاتر Aspendos محل برگزاری جشنواره بین المللی اپرا و باله است. در اطراف محل نیز یک پل و قنات منحصر به فرد آسپندوس خواهید دید که آب را از تپه ها به شمال به شهر منتقل کرده است. بلیط خود را برای بازدید از Aspendos از قبل رزرو کنید.

21

3) پرگا

پرسه زدن از میان این ویرانه های باشکوه بسیار جالب است. در روزهای هفته به سختی بازدید کننده ای وجود دارد ، بنابراین بازدید از روزهای هفته این فرصت را به شما می دهد تا از تنهایی لذت ببرید و گذشته را تصور کنید. تازه ها در دسترس هستند و مورد قدردانی قرار می گیرند. این ویرانه های شگفت انگیز واقعاً تصویری از آنچه در آن سالها پیش مانند آن بود را نقاشی می کنند. اطمینان حاصل کنید که دوربین شما به اندازه کافی حافظه دارد زیرا عکس های زیادی می گیرید!به عنوان استادیوم جذاب به پرگابروید ، اما مطمئناً برای بازدید خود به راهنمایی احتیاج خواهید داشت تا مطمئن شوید که از این شهر باستانی بیشترین بهره را خواهید برد. توانایی دیدن خانه های باستانی باستانی ، نمازخانه بیزانس و لوله کشی باستانی بسیار شگفت انگیز است. این سایت بسیار وسیع است و یک منطقه آگورا ، سالن های بدنسازی و سیستم آب را در خود جای داده است. می توانید نیم روز قدم بزنید ، و رویای این را دارید که سایت مانند  سال ها قبل به نظر می رسید باشد.و یکی از مکانهای است که باید با تور ارزان آنتالیا دید.

22

4) آبشار کورشونلو آنتالیا

بعد از اینکه Perge را پشت سر گذاشتید ، برای استراحت طراوت ، ناهار کنار رودخانه و فرصتی برای استحمام در آبهای نمناک به آبشار کورشونلو مراجعه کنید. این آبشار در یکی از شاخه های رودخانه اکسو است ، جایی که این بوته از فلات آنتالیا به دشت ساحلی می رود. در فاصله 40 کیلومتری شمال شرقی آنتالیا در میان جنگل کاج با زیبایی استثنایی واقع شده است ، و محیط اطراف یک مکان پیک نیک و تفریحی را فراهم می کند.مکان ساکت و زیبا است. شما را به طبیعت نزدیک می کند و فضایی دوست داشتنی از لاک پشت ها و پرندگان را ارائه می دهد.

23

در مسیر کورشونلو ، جنگل کاج بوی خوبی وجود دارد و پارکینگ توسط درختان عظیمی احداث شده است که سایه و هوای خنک دارند. راه آبشار بسیار مرتب و بسیار طبیعی. شما می توانید منظره ای شگفت انگیز از بستر رودخانه و راه های طبیعی پیاده روی به دست آورید تا بتوانید راه طولانی تر به سمت آبشار را فراموش کنید. در حالی که در امتداد رودخانه قدم می زنید ، نقاط پیک نیک مختلفی پیدا خواهید کرد که می توانید در آن روز استراحت کنید و لذت ببرید. تور آبشارهای خود را از سایت توریاب(تور لحظه آخری) رزرو کنید.