به گزارش روابط عمومی سایت شهرخبر، علاوه بر اخبار مربوط به بیماری کرونا، بازدید سایر اخبار مربوط به بهداشت فردی و اجتماعی نیز در هفته گذشته افزایش داشته است. پربازدیدترین خبر هفته با تیتر «این بطری‌های آب معدنی را نخرید» منتشر شد. در این خبر دکتر مریم قادری قهفرخی، دکترای صنایع غذایی و عضو هیئت علمی گروه بهداشت مواد غذایی دانشگاه شهید چمران اهواز به معرفی ویژگی‌های بطری‌های آب معدنی پرداخت و هشدارهایی در مورد مصرف آب آشامیدنی و آب معدنی در بطری‌های یک‌بار مصرف ارایه کرد.

خط داغ اخبار سلامت در هفته گذشته به موضوع چاقی اختصاص داشت. پربازدیدترین مطالب مرتبط با این سوژه به معرفی خوردنی‌های مفید برای کاهش وزن و معرفی تمرین‌های ورزشی ساده برای افزایش تحرک کاربران  در محیط کار و منزل اختصاص داشت.

«با خوردن این میوه‌ها مشکلات قلبی را کنار بگذارید» و «قوی‌ترین جنگجویان طبیعی برای مقابله با کم‌خونی» عنوان دو مطلب پربازدید دیگر سایت شهرخبر در هفته گذشته است که با معرفی خوردنی‌های طبیعی و سالم سعی کردند به کاربران کمک کنند تا در مقابل بیماری‌های قلبی یا کم‌خونی مقاومت خود را بالا ببرند.

بهترین ساعت برای مصرف انواع ویتامین‌ها، یکی دیگر از مطالب پرمخاطبی بود که مورد استقبال کاربران سایت شهرخبر قرار گرفت و به سرعت خود را به صدر جدول اخبار زنده حوزه سلامت در هفته گذشته رساند. «20 توصیه طلایی برای مردان» و «با یخ ماسک زیبایی بسازید» اخبار روز فوری  بودند که به نظر می‌رسد در هفته گذشته به ترتیب مورد توجه کاربران مرد و زن قرار گرفتند؛ چراکه این دو خبر هم با سرعت قابل توجهی در جدو اخبار پربازدید هفته رشد کردند.

شهر خبر، یک سایت خبرخوان ایرانی است و به دسته‌بندی و بازنشر اخبار مهم سایت‌های خبری ایران می‌پردازد. شهرخبر علاوه بر اخبار حوزه سلامت، خواندنی‌ترین اخبار سیاسی، ورزشی، فرهنگی، اجتماعی، علمی، گردشگری و حوادث را نیز گلچین کرده و در معرض دید کاربران خود قرار می‌دهد.

انتهای پیام