به گزارش افکارنیوز،

خرید طرح ترافیک از سایت تهران من اصلا کار سختی نیست. با توجه به اینکه فرایند ثبت نام در سامانه تهران من به سادگی انجام می شود، می توانید به راحتی طرح ترافیک بخرید یا به عبارت بهتر طرح ترافیک را رزرو کنید. برای ثبت نام در سامانه تهران من به این سامانه مراجعه کنید و در سمت چپ، روی گزینه ثبت نام کلیک کنید تا صفحه ثبت نام برای شما باز شود.

در صفحه جدید روی گزینه "شخص حقیقی" کلیک کنید تا به صفحه بعد بروید. سپس اطلاعات شخصی خود (کد ملی، تاریخ تولد و کد پستی، نام پدر و آدرس) را وارد نموده و کد امنیتی را با دقت تایپ کنید. در این مرحله نام کاربری و رمز عبور اختصاصی، آدرس ایمیل، شماره موبایل، شماره تلفن ثابت و تصویر کارت ملی خود را وارد نمایید. در نهایت کدی را که به شماره موبایلی که در قسمت قبل وارد کرده اید، پیامک شده، در فیلد فعال سازی نام کاربری وارد کنید و دکمه ارسال را بزنید تا به این ترتیب صفحه کاربری شما ایجاد شود. سپس با وارد کردن نام کاربری و رمز عبور وارد صفحه کاربری خود شوید و اکنون اطلاعات خودروی خود را به سامانه بدهید. توجه داشته باشید که بدون درج و ثبت اطلاعات خودرو، امکان خرید طرح ترافیک از سایت تهران من وجود نخواهد داشت.

خرید طرح ترافیک از سایت تهران من در صفحه کاربری

برای خرید طرح ترافیک از سایت تهران من باید از قسمت داشبورد روی گزینه خدمات طرح ترافیک کلیک کرده و بعد روی گزینه درخواست روز کلیک کنید تا به این ترتیب بتوانید رزرو یا خرید طرح ترافیک را انجام دهید. برای خرید طرح ترافیک از یک هفته قبل می توانید از روز پنجشنبه که سامانه برای رزروِ هفته بعد باز می ‌شود، طرح ترافیک شنبه تا چهارشنبه هفته آینده را رزرو کنید. توجه داشته باشید که رزرو طرح ترافیک، همان خرید طرح ترافیک از سایت تهران من است.

51

خرید طرح ترافیک به کمک اپلیکیشن فرمون

پیشنهاد بهتر ما برای خرید طرح ترافیک این است که به سراغ نصب اپلیکیشن فرمون بروید. این اپلیکیشن با ارتباط مستقیم با سامانه تهران من، علاوه برامکان ثبت نام در سامانه تهران من امکان خرید طرح ترافیک از سایت تهران من را نیز برای شما فراهم می کند. به علاوه خدمات و سرویس های فراوان دیگری را نیز در اختیار شما می گذارد. برای خرید طرح ترافیک از سایت فرمون آخرین ورژن این برنامه را دانلود و نصب کنید.

اساسا فرمون یک اپلیکیشن خودرویی تمام عیار است که نیازهای کاربران ایرانی را به خوبی رصد کرده است و بر همان اساس خدمات و سرویس های خود را بنا نهاده است. این پیشنهاد شگفت انگیز به شما کمک می کند که از مجموعه ای از خدمات و سرویس های بی نظیر و کاربردی در حوزه خودرو بهره مند شوید. به این ترتیب تنها با نصب فرمون روی گوشی تلفن همراه هوشمند خود، می توانید در هر موقعیت مکانی و زمانی، نسبت به رزرو خرید طرح ترافیک اقدام کرده و به راحتی در محدوده های اول و دوم طرح، تردد داشته باشید. به علاوه فرمون با امکان نمایش دوربین های زوج و فرد، به موقع هشدار لازم را به راننده می دهد تا در صورت نداشتن مجوز طرح، از ورود به این محدوده خودداری نماید.

در آخر اینکه همان طور که مشاهده کردید دو روش استفاده از سامانه تهران من و اپلیکیشن فرمون به عنوان جایگزین برتر، برای خرید طرح ترافیک و رزرو آن، بسیار کارآمد هستند و از ثبت خلافی طرح ترافیک جلوگیری به عمل می آورند.