به گزارش روابط عمومی شهر خبر، سیاوش یزدانی، در صفحه اینستاگرام خود با اشاره به دلگرمی‌های عادل فردوسی پور به جامعه فوتبال از جای خالی او در این حوزه ابراز تاسف کرد.

دومین خبر پربازدید را روزنامه خبر ورزشی با عنوان «نامه تهدید‌آمیز بودروف به استقلال لو رفت»، منتشر کرده است. این بازیکن بلغارستانی اسفند سال گذشته در نامه‌ای به باشگاه استقلال نوشت که باید ۶۰ هزار یورو ظرف ۱۵ روز یعنی تا ۱۰ فروردین ۹۹ به حساب او واریز شود، در غیر این صورت او قرارداد را یک‌طرفه فسخ می‌کند. در این مدت باشگاه استقلال قادر به پرداخت این مبلغ نشده بود و  و بودروف هم پس از ارسال نامه فسخ قرارداد خود به فیفا ارسال از این باشگاه شکایت کرده است .

دیگر خبرپربازدید به صحبت‌های مدیر عامل پیشین باشگاه استقلال در خصوص خصوصی‌سازی استقلال و پرسپولیس مربوط می‌شود. وی در این خصوص تاکید کرد: «برای رسیدن به خصوصی‌سازی باید ابتدا مرحله آزادسازی را سپری کنیم. در این مرحله باید مجمع واقعی باشگاه تشکیل شود و باشگاه از دولت جدا شود. مرحله دوم تجاری‌سازی است. در این مرحله باید اموال و دارایی‌های این دو باشگاه آزاد شوند. تاکیدم این است که اموال واقعی و با ارزش نه مخروبه‌هایی که روی دست دولت مانده و جز تحمیل هزینه و دردسر سود دیگری ندارد. پس از گذر از این دو مرحله به مرحله خصوصی‌سازی می‌رسیم و تازه کار اصلی از آن زمان آغاز می‌شود.»

باشگاه استقلال به تازگی اعلام کرده که با یک حامی مالی جدید قرارداد بسته است. این موضوع نیز کاربران زیادی را به خود جلب کرد.

اخبار استقلال پربازدید دیگر به یک گزارش انتقادی از تامین مالی استقلال و پول‌هایی است که عاید این باشگاه می‌شود. در این خبر گلایه شده که چرا به منبع پول‌هایی که عاید این تیم می‌شود، فکر نمی‌شود و اینکه چرا این باشگاه از راه اصولی خود پول در نمی‌آورد یا چرا باید باید از ضرورت فروش حق پخش تلویزیونى بازى‌ها، هنوز هم حرف زد؟!  

شهر خبر، یک سایت خبرخوان ایرانی است و به دسته‌بندی و بازنشر اخبار مهم سایت‌های خبری ایران می‌‌پردازد. بسیاری از علاقه‌مندان به اخبار ورزشی به دلیل سهولت دسترسی به اخبار این حوزه از طریق سایت شهرخبر، روزانه بارها به شهرخبر سر می‌زنند.