به گزارش افکارنیوز،

امروزه برای داشتن خوابی راحت ، خرید تشک مناسب از نیازهای مهم محسوب می شود. با توجه به مشغله های کاری که در طول روز برای هر فرد وجود دارد ، برای استراحت به تشکی نیاز خواهید داشت که بتوانید احساس راحتی و آرامش داشته باشد و یک خواب راحت را تجربه کنید و زمانی که صبح از خواب بیدار می شوید کرفتگی عضلات را نداشته باشید. بر این اساس توسط شرکت رویا انواع تشک متناسب با هر سلیقه ای تولید شده و به بازار عرضه می شود. تشک رویا از مرغوبیت فوق العاده بالایی برخوردار است. مطلب امروز شما را با انواع تشک آشنا می کند ، با ما همراه باشید...

 

معرفی انواع تشک

بسیاری از افراد به دلایل مختلف عادت به زمین خوابیدن ندارند و تمایل دارند بر روی تشک های طبی یا پنبه ای بخوابند . بهتر است بدانید تشک های طبی و پنبه ای برای داشتن یک خواب راحت مناسب تر از سایر تشک ها می باشند. علاوه بر داشتن خواب راحت ، تشک های طبی باعث کاهش کمر درد می شوند. متاسفانه استفاده از تشک های نامناسب ، خطرات جبران ناپذیری را در پی دارد و ناهنجاری ستون فقرات را به دنبال دارد.

انواع تشک

به طور کلی تشک ها به پنج دسته تقسیم بندی می شوند و متناسب با نیاز خود می توانید هر یک از آن ها را از فروشگاه تشک رویا خریداری کنید. انواع تشک عبارتند از :

  1. تشک فنری

برای افرادی که از سن پایین و وزن کمتری برخوردار هستند ، خرید تشک فنری رویا گزینه مناسبی خواهد بود. از خصوصیات تشک فنری رویا می توان به ارتجاعی بودن آن اشاره کرد. این ویژگی باعث شده وزن فرد در سطح تشک تقسیم شود. تشک فنری قیمت کمتری نسبت به تشک طبی دارد و بسیار پرطرفدار است.

  1. تشک طبی و فنری

این نوع تشک همان طور که از نامش پیداست طبی و فنری می باشد. خرید تشک طبی و فنری رویا مناسب تمام سنین می باشد. در تشک طبی و فنری ، اسفنج با دانسیته بالا تعبیه شده است و از فنربندی با کیفیتی برخوردار می باشد. با توجه به ویژگی های ذکر شده تشک طبی و فنری رویا از طول عمر بالایی دارد و خوابی راحت و با آرامش را برای شما عزیزان به ارمغان می آورد.

  1. تشک طبی

در داخل تشک طبی فنر وجود ندارد و از خاصیت طبی برخوردار می باشد. از ویژگی های تشک طبی می توان به وزن سبک ، سفت بودن ، قابل شستشو و زیپ دار بودن آن اشاره کرد. تشک طبی با استفاده از یونیت تولید می شود ، به همین دلیل از طول عمر کمتری برخوردار است. البته نوعی از تشک طبی با استفاده از اسفنج تولید می شود به همین دلیل نرم و باکیفیت می باشد. قیمت تشک طبی رویا با توجه به نوع اسفنج تعبیه شده در آن متفاوت خواهد بود.

  1. تشک آبی

حتما نام این نوع تشک را به ندرت شنیده اید. تشک های آبی طرفداران خاص خود را دارند و معمولا در پیک نیک ها و مسافرت کاربرد دارد. تشک آبی حالت ارتوپدیک دارد و با پر کردن آب گرم مورد استفاده قرار می گیرد.

  1. تشک بادی

این نوع تشک همانند تشک آبی در مسافرت کاربرد دارد. با استفاده از یک دستگاه به راحتی می تواند سفتی تشک بادی را کنترل کنید.

با توجه به موارد ذکر شده اگر قصد خرید تشک را دارید ، توجه داشته باشید که تشک باید به اندازه ای سفت باشد که ستون فقرات شما در حالت ایستاده باقی بماند و در طول خواب تغییر شکل ندهد و کمر شما تحت فشار قرار نگیرد. بنابراین در حین خرید تشک رویا وزن و سن خود را در نظر بگیرید.

ویژگی های تشک استاندارد رویا

تشک استاندارد را حتما باید از فروشگاه های معتبر خریداری کنید. قطعا فروشگاهی که صلاحیت و اعتبار نداشته باشد ، نمی تواند کالای استاندارد را ارائه دهد. بنابراین در مرحله اول برای خرید تشک خوب و استاندارد به فروشگاه معتبر و فروشندگان کالای خواب مراجعه کنید.

تشک استاندارد رویا ، باید با استفاده از فنرهای قوی تولید شده باشد. در عین حال دوام و مقاومت تشک ، نوع و کیفیت پارچه ، دوخت و بسته بندی آن ، از مواردی است که برای خرید تشک استاندارد رویا باید به آن ها توجه کنید. موارد ذکر شده نشان دهنده مرغوبیت و کیفیت تشک رویا می باشند.

تشک رویا

خرید تشک غیر استاندارد و نامناسب باعث بروز کمر درد ، دیسک کمر و عارضه های پوستی خواهد شد. اگر تشک مورد نظر با استفاده از الیاف طبیعی تولید نشده باشد ، احتمال بروز بیماری های پوستی افزایش پیدا می کند. از جمله موارد ضروری که در حین خرید تشک باید به آن ها توجه داشته باشید ضد آب بودن ، ضد حریق بودن و ضد نفوذ حشرات بودن تشک رویا است. تشک رویا خوب از ارتفاع مناسب و استانداری برخوردار است. در انواع مدل تشک رویا ، ارتفاع تشک متنوع می باشد. برای دریافت مشاوره و اطلاع از قیمت تشک رویا به وب سایت royamattress.com مراجعه نمایید.