به گزارش افکارنیوز،

به گزارش روابط عمومی شهر خبر، پایگاه خبری نامه نیوز در این خصوص نوشت: عراق بار دیگر از ایران به شورای امنیت سازمان ملل شکایت کرد، سفیر ایران را احضار و اعتراض شدیداللحن خود را اعلام کرد. بغداد پیشتر پس از حمله ایران به پایگاه نظامی آمریکا در عراق به تلافی شهادت سردار سلیمانی، از تهران به شورای امنیت سازمان ملل شکایت کرده بود. پیشتر گزارش‌هایی درباره شکایت عراق از ترکیه و احضار سفیر این کشور در بغداد منتشر شده بود اما بعد از  آن برای نخستین بار خبر شکایت بغداد از تهران به شورای امنیت سازمان ملل از سوی یکی از نمایندگان مجلس این کشور رسانه‌ای شد.

دومین اخبار پربازدید  به بخشنامه جدید دولت در خصوص کارمندان مربوط می‌شود. به گزارش مشرق نیوز، دولت بخشنامه‌ای را خطاب به اعضای کابینه ارسال کرده که بر اساس آن، حداکثر امتیاز قابل احتساب برای کارمندانی که دارای مدرک تحصیلی فوق لیسانس یا بالاتر هستند، از 30 سال به 35 سال افزایش یافته است.

خبر محبوبیت کم دونالد ترامپ در میان سیاهپوستان نیز مورد توجه کاربران قرار گرفت. به گزارش اقتصاد نیوز، سی ان ان در این خصوص  افزود: در حال حاضر میزان محبوبیت دونالد ترامپ رئیس جمهور امریکا در میان مردان سیاهپوست حدود 15 درصد و در میان زنان سیاهپوست حدود سه درصد است.

یورش تروریست‌های آمریکایی به مقر فرماندهی الحشد الشعبی نیز مورد توجه بسیاری از کاربران قرار گرفت. خبرگزاری برنا در این خصوص اعلام کرد: نیروهای آمریکایی با ۴۰ زره‌پوش و با حمایت نیروهای ویژه عراق، مقر فرماندهی تیپ ۴۵ الحشد الشعبی واقع در منطقه «البوعیثة» در شرق بغداد را محاصره و شماری از اعضای این سازمان را بازداشت کردند.

خبرگزاری انگلیسی رویترز هم به نقل از مقام‌های عراقی که اشاره‌ای به نام آنها نکرده مدعی شده که ۳ نفر از رهبران «کتائب حزب‌الله» بازداشت شده‌اند. نیروهای تروریستی آمریکا دی‌ماه سال گذشته نیز به مقر نیروهای کتائب حزب‌الله عراق در نزدیکی القائم حمله کرده بود و در جریان این حملات هوایی ده‌ها نفر به شهادت رسیده و زخمی شدند.

 

 

شهر خبر، یک سایت خبرخوان ایرانی است و به دسته‌بندی و بازنشر اخبار مهم سایت‌های خبری ایران می‌‌پردازد. بسیاری از علاقه‌مندان به اخبار سیاسی به دلیل سهولت دسترسی به اخبار این حوزه از طریق سایت شهرخبر، روزانه بارها به شهرخبر سر می‌زنند.