به گزارش افکارنیوز به نقل از پایگاه اطلاع رسانی "ندای حقیقت"، ۲ تن از اعضای سازمان نفاق که اخیراً موفق به خروج از کمپ لیبرتی و پایگاه تروریستی اشرف شدهاند ("محمد حمادی" و "جلال نیک پور") در خصوص وضعیت جسمانی و عدم رسیدگی این فرقه تروریستی به وضعیت پزشکی نفرات بیمار سازمان منافقین اعلام کردند که تعداد زیادی از اعضای سازمان مبتلا به بیماریهای صعب العلاج هستند.

این در حالی است که بدلیل فریبکاری‌های سازمان، به افراد بیمار سازمان هیچگاه اطلاعاتی در مورد بیماری شان داده نمی‌شود و آنان در بی اطلاعی محض بسر می‌برند.

نیک پور در این رابطه گفت: در اشرف که بودیم بیماران سهمیه‌ای داروئی داشتند، اما از آنجا که برخی از این افراد بیمار با سازمان زاویه داشتند، به آنان سهمیه داروییشان را نمی‌دادند تا وضعیت بیماریشان به وضعیت غیر قابل بازگشت برسد، زیرا سرکرده نفاق معتقد بود چون این افراد به سازمان و ایدئولوژی فرقه وفادار نیستند پس همان بهتر که هزینه‌ای برای درمان یا مداوای آنان صورت نگیرد به همین خاطر تعدادی از این افراد با وجود اینکه از جانب دولت عراق تحت درمان قرار داشتند ولی چون بیماری آنان به حال غیر قابل بازگشت رسیده بود، در اشرف مردند و سازمان را با راه اندازی تبلیغات منفی، دولت عراق را مقصر جلوه داد.

این روند هنوز در اشرف و لیبرتی ادامه دارد.

براساس این گزارش فرقه تروریستی رجوی در یک اقدام غیر انسانی و بدور از شعارهای حقوق بشری تعداد زیادی از این بیماران را در اردوگاه اشرف و کمپ ترانزیت در اسارت خود نگه داشته و حاضر به مداوا یا رهایی آنان از بند اسارت فرقه رجوی نیست.

این گزارش میافزاید یکی از جداشدگان اخیر از فرقه رجوی مبتلا به تومور مغزی بوده و حال وی وخیم گزارش شده است. یک تن دیگر از این نفرات بازگشتی نیز کاملاً نابینا شده و براساس معاینات پزشکی متخصصان عراقی امیدی به بهبودی چشمان وی نیست این در حالی است که این دو نفر از افراد ناراضی سازمان بوده و بنا به دستور سرکرده نفاق عمداً به وضعیت پزشکی آنان ترتیب اثر داده نشده است. این سرنوشت در انتظار سایر بیماران موجود در اردوگاه اشرف و لیبرتی نیز هست