همسر نتانیاهو کجاست؟

 این روزها اختفای سارا نتانیاهو به یکی از موضوع‌های پر تکرار در شبکه‌های اجتماعی صهیونیستی تبدیل شده است.

به گفته فعالان فضای مجازی، با وجود آنکه سارا نتانیاهو تلاش کرد تا با حضور در میان برخی از مجروحین جنگ غزه خود را در انظار ظاهر کند اما اختفای سئوال برانگیز سارا نتانیاهو همسر نخست وزیر در مراسم های رسمی  اختلاف نظرهای را در تل‌آویو به وجود آورده است به ویژه که بر خلاف گذشته او را در مراسم‌های یادبود تاسیس این رژیم هم همراهی نکرده است.

روزنامه معاریو هم در این رابطه نوشت: با وجود آنکه منابع رسمی اعلام می‌کنند که وی دچار مشکلات دیسک کمر شده است اما تاکنون کسی این ادعا را باور نکرده است.

این در حالی است که سارا نتانیاهو رفتارهای جنجال برانگیزی را طی ماه‌های گذشته از خود بروز داده بود یکی از آنها انتشار تصویری از خود در عید پاک در صفحه خود در اینستاگرام بود که تصاویر اسرای اسرائیلی را در کادرهای بسیار کوچکی در کنار خود نشان می‌داد در حالی که حجم بیشتر این تصویر مربوط به تصاویر شوهرش بود.

همسر نتانیاهو کجاست؟

همین امر ظن و گمان در رابطه با واهمه وی  از در معرض انتقاد و حمله قرار گرفتن را در این مراسم ها افزایش داده است.

معاریو همچنین در گزارش خود فاش کرد، سارا نتانیاهو با وجود شرایط جنگی دستور داد تا یک آرایشگاه در کنار خانه‌اش ایجاد شود و حاضر نشد برای این کار به آرایشگاه‌های قدس برود، همچنین دستور داد تمام اثاثیه منزلش را نوسازی کرده و به این هم اکتفا نکرده و به حساب مالیات دهندگان اسرائیلی دستور باسازی محل اقامتش را هم داد که باعث خشم وسیعی علیه وی در اسرائیل شده است.