به گزارش افکارنیوز،

نظامیان رژیم صهیونیستی امروز پنجشنبه به مناطق مختلف کرانه باختری یورش بردند و به بازداشت شماری از شهروندان فلسطینی پرداختند.

بر  اساس این گزارش، نظامیان رژیم صهیونیستی با یورش به اردوگاه بلاطه در نابلس به سوی مردم تیراندازی کرده و گاز اشک آور پرتاب کردند، یک جوان فلسطینی در این تیراندازی زخمی شد،متجاوزان همچنین چند جوان فلسطینی را بازداشت کردند.

بر اساس گزارش پایگاه خبری شهاب، شاهدان گزارش دادند نظامیان صهیونیست با گلوله جنگی به سوی مردم حمله‌ور شدند که یک نفر در نتیجه آن زخمی شد، اشغالگران در ادامه محمد حسن مرشود را از منزلش در این اردوگاه ربودند،‌آنها همچنین به منزل محمد بدرساوی ابواساه حمله و بخش‌هایی از آن را ویران کردند، نظامیان متجاوز در ادامه به منزل یک خانواده فلسطینی به نام العاصی یورش بردند و اعضای این خانواده را وادار کردند که همگی در یک اتاق جمع شوند.

از سوی دیگر گشتی‌های نظامی رژیم صهیونیستی به شهرک عصیره در شمال شهر نابلس و روستای روجیب یورش بردند.

نظامیان رژیم اسرائیل همچنین ورودی‌های شهرک عزون در شرق قلقیلیه را به طور کامل بستند و محدودیت‌های شدیدی برای تردد شهروندان فلسطینی ایجاد کردند.

خبر دیگر اینکه گروه‌هایی از شهرک‌نشینان صهیونیست امروز نیز همانند روزهای گذشته به مسجدالاقصی یورش بردند.

بر اساس این گزارش، شهرک‌نشینان صهیونیست در حالی که نظامیان رژیم به شدت از آنها محافظت می‌کردند از باب المغاربه وارد مسجدالاقصی شدند و به اقدامات تحریک آمیز علیه مسلمانان پرداختند.

خبر دیگر اینکه رژیم اشغالگر اسرائیل امروز تصمیم گرفتند 6 اسیر فلسطینی ساکن قدس اشغالی به نام‌های جمیل العباسی، جهاد ناصر قوس،روحی الکلغاصی، محمود عبد اللطیف، محمود مونس، ورامی الفاخوری را به شرطی از زندان آزاد کند که به مدت یک ماه از مسجدالاقصی دور باشند.