علی بابائی کارنامی نماینده مردم ساری در  مجلس شورای اسلامی امروز (سه‌شنبه 17 فروردین) در جلسه علنی مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: شاهد عدم مدیریت در تأمین و توزیع مرغ در کشور هستیم در حالیکه کشوری خودکفا هستیم. 

وی افزود: متأسفانه رئیس جمهور نتوانسته کشور را مدیریت کند، اگر در روزهای اول مجلس یازدهم وی استیضاح می‌شد می‌دانست در رأس امور بودن به چه معناست و مردم در این روزها تا ساعت 11 شب همانند اوایل انقلاب در صف نمی‌ایستادند؛ وزیر جهاد کشاورزی باید بداند اگر تصدی وزارت خوب است مسئولیت‌های دیگر نیز برایشان وجود دارد؛ اگر استعفا می‌دادید به ملت ایران نشان می‌دادید که صادق هستید.

نماینده ساری در مجلس تصریح کرد: 2 تن از وزرا با سپاه توافق کردند تا برخی امور را انجام دهند اما رئیس جمهور رأساً همانند مدیریت دیکتاتوری کشور را اداره می‌کند؛ سال 1400، سال شعور و شور سیاسی است ولی مردم گرفتار صف‌های مرغ هستند.

وی خطاب به رئیس جمهور گفت: اگر استعفا دهید به خود و دولت خودتان خدمت کرده‌اید و به مردم نشان داده‌اید توان انجام کارهای کوچک مانند توزیع مرغ را نداشته‌اید؛ دولت تصور می‌کند تمام مملکت در دست خودشان است لذا باید سوال و استیضاح رئیس جمهور مجددا در مجلس طرح شود.