حسنعلی شهریاری نماینده زاهدان در مجلس شورای اسلامی در گفتگو با خبرنگار افکار نیوز با اشاره به انتشار اخباری در رسانه ها مبنی بر نجومی بگیر بودن حسین مدرس خیابانی استاندار جدید استان سیستان و بلوچیستان گفت: من این خبر و فیش حقوقی منتشر شده را در رسانه ها دیدم.

وی افزود: اینجانب خبر و فیش حقوقی آقای مدرس خیابانی را برای آقای غلامحسین اسماعیلی رئیس دفتر رئیس جمهور پیامک کردم و در این پیامک 2 موضوع را خواستار شدم.

رئیس کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی افزود: درخواست اولم این بود که اگر این خبر حقوق نجومی و دریافت بیش از 70 میلیون حقوق در تیرماه امسال از سوی مدرس خیابانی صحت ندارد آنرا تکذیب کنید.

شهریاری تصریح کرد: درخواست دوم اینجانب این بود که اگر خبر مذکور صحت دارد، سریعا ایشان را از مسئولیت استانداری استان سیستان و بلوچیستان که یک استان محروم است، عزل کنید.

به گزارش افکار نیوز حسین مدرس خیابانی سرپرست سابق وزارت صمت بود که مرداد ماه سال گذشته از سوی حسن روحانی رئیس جمهور سابق برای تصدی وزارت صمت به مجلس معرفی شد اما نمایندگان به وی رای اعتماد ندادند. وی از سال گذشته تا کنون مدیر شرکت سرمایه گذاری امید بوده که عصر دیروز در جلسه هیئت دولت بعنوان استاندار استان سیستان و بلوچستان انتخاب شد.

برخی رسانه ها و کاربران فضای مجازی اعلام کردند که وی نجومی بگیر است و با انتشار فیش حقوقی وی، اعلام شد مدرس خیابانی در تیر ماه امسال حقوق 70 میلیونی دریافت کرد.

فیش حقوقی

فیش حقوقی 1