به گزارش افکارنیوز،

اکبر رنجبرزاده عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی، امروز(یکشنبه 19 فروردین) در صحن علنی پارلمان تذکرات کتبی نمایندگان به رئیس جمهور و مسئولان اجرایی کشور را قرائت کرد:

**تذکر ادیانی نماینده قائم شهر به وزیر ارتباطات و فنآوری اطلاعات، لزوم تدوین اساسنامه شرکت انتقال ارتباطات بین‌الملل طبق مواد برنامه ششم توسعه.

**تذکر نقوی‌حسینی نماینده ورامین به رئیس جمهور، علت عدم پرداخت حق پرستاری تبصره ماده 26 قانون جامع ایثارگران.

**تذکر عزیزی نماینده شیروان به رئیس جمهور، بی‌حرمتی به مردم ترک، کرد و ترکمن استان خراسان شمالی در یک برنامه تلویزیونی از شبکه نسیم در نوروز سال جاری.

**تذکر احمدی‌لاشکی نماینده نوشهر به وزیر جهاد کشاورزی، چرا امکانات و تجهیزات امدادی برای مهار حریق جنگل‌های شمال کشور تقویت نمی‌شود.

**تذکر ابراهیمی و کوسه‌غراوی نمایندگان آزادشهر و مینودشت به وزیر جهاد کشاورزی، مشخص نشدن وضعیت قیمت خرید تضمینی گندم.

**تذکر احمد حمزه نماینده کهنوج به وزیر راه و شهرسازی، درباره افزایش بی‌رویه کرایه حمل محصولات کشاورزی تا بازار‌های مصرف.

**تذکر بیگدلی نماینده خدابنده به وزیر کشور، بررسی نحوه واگزاری زمین و دریافت پروانه ساخت مرکز تجاری وابسته به بانک آینده در منطقه 22 .

**تذکر ابطحی نماینده خمینی شهر به رئیس جمهور ضرورت اجرای عدالت در افزایش حقوق کارکنان دستگاه‌های دولتی و کارگران.

**تذکر ابطحی و لارگانی نمایندگان خمینی‌شهر و فلاورجان به وزیر کشور، ضرورت برگزاری فوری آزمون تعیین تکلیف کارکنان شهرداری‌ها.

**تذکر رضایی نماینده خمین به رئیس جمهور،عدم مدیریت صحیح منابع ارزی و کاهش ارزش پول ملی خسارت سنگینی است که به ملت و مملکت اسلامی وارد می‌شود که نشان می‌دهد عناصر نفوذی و خائن در نظام پولی کشور اخلال می‌کنند و از دولت انتظار مدیریت مربوطه را تغییر و اصلاح نماییند.