به گزارش افکارنیوز،

محمد زادمهر عضو شورای مرکزی اتحادیه جامعه اسلامی دانشجویان، گفت: این روز ها متاسفانه به علت سیاست‌های غلط و گره زدن زمین و زمان به برجام از طرف دولت وضع اقتصادی کشور مناسب نیست و مردم نگران این نوع مدیریت کشور به ویژه در بخش های اقتصادی از جمله بازار کالا و ارز هستند.

وی ادامه داد: در چنین مواقعی مجلس که به قولی عصاره فضائل مردم است باید به کمک دولت آمده و با انجام وظایفی که در قانون اساسی برای آن پیش بینی شده شرایط را برای بهبود وضعیت اقتصادی فراهم کند.اما متاسفانه شاهد حرکت‌های بعضا انتخاباتی از مجلس هستیم.

زادمهر گفت: استیضاح‌های پی در پی که اگر لازم بود چرا ماه‌های گذشته رای نیاورد از طرفی هم رای نیاوردن طرح های همچون شفافیت آرای نمایندگان که حدود 160 نفر از نمایندگان آن را امضا کرده بودند و کنار گذاشتن طرح برخورد با مفاسد اقتصادی با تذکر یکی از نمایندگان ما را بیش از پیش از وجود مجلسی بی تحرک و ناکارآمد آگاه می‌کند.

این فعال دانشجویی با اشاره به مشکلات اقتصادی مردم گفت:‌ تعطیلی دو هفته ای مجلس در این شرایط چه معنا دارد؟ امروز مجلس باید برای حل معضلات تلاش کند و با برگزاری کمیسیون های تخصصی پیشنهادهایی برای تبدیل به قانون داشته باشد. باید اشاره کرد نیاز است مجلس روابط تجاری بر مبنای ارز های خارجی به ویژه دلار، ذخایر طلا و پشتوانه پول ملی برای جلوگیری از سقوط ارزش آن را اصلاح کرده تا بیش از این شاهد فشار به اقشار کم درآمد جامعه نباشیم.

عضو شورای مرکزی اتحادیه جامعه اسلامی دانشجویان تصریح کرد: باید خدمت نمایندگان محترم مجلس شورای اسلامی عرض کنیم تعطیلی مجلس و رفتن به تعطیلات حتی اگر به حضور در حوزه های انتخاباتی گذارنده شود باز نتیجه‌ مثبتی نخواهد داشت چرا که خواست مردم در تمام کشور معلوم است و این درخواست ها جزء با ادامه کار جهادی و اراده ملی در مجلس نتیجه نخواهد داد.

وی گفت:  لازم است بگوییم مجلس تنها با استیضاح نمی‌تواند نقش خود را به خوبی و کامل ایفا کند و با این شرایط نمایندگان انتظار حمایت مجدد برای نشستن بر صندلی بهارستان را از مردم نداشته باشند.