به گزارش افکارنیوز،

علاءالدین بروجردی عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی، با اشاره به سیاست‌های مغرضانه ترامپ و دولت آمریکا علیه مردم ایران اظهار کرد: ترامپ به صورت رسمی در یک سخنرانی ملت ایران را تروریست خطاب کرد، بنابراین دشمنی و سیاست او و اطرافیانش سرکوب مردمی است که انقلاب کردند و برای حفظ ارزش‌های آن جنگیده‌اند.

وی افزود: مردم ایران به هیچ وجه اجازه نمی‌دهد آمریکا یک بار دیگر منافع نامشروع خود را در ایران تعریف کنند چه برسد به آنکه بخواهد آن را اعمال کند.

بروجردی تصریح کرد: قطعا دشمنی اصلی آمریکا با مردم و پس از آن نظام جمهوری اسلامی ایران است چرا که نمی‌تواند منافع خود را مانند آن زمان که 60 مستشار آمریکایی سکان اداره کشور را برعهده گرفته بودند، محقق کند.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی بیان کرد: نقض برجام، سرپیچی از قطع‌نامه شورای امنیت و همه ناهنجاری‌های سیاسی آمریکا باعث شد تا این کشور در عرصه جهانی منزوی شود، این امر به وضوح در سازمان ملل نیز مشخص بود چرا که حتی سران کشورهای غربی هم صحبت‌های ترامپ را به سخره می‌گرفتند.

وی ادامه داد: آمریکا به دنبال فشار به مردم ایران است تا به واسطه آن بر هسته نظام جمهوری اسلامی ایران فشار وارد کند، البته باید بداند که ما تحریم‌های پیشرفته و جهانی بسیاری را از سر گذرانده‌ایم.

بروجردی در پایان خاطرنشان کرد: مردم باید بدانند که تحریم‌های آمریکا قابل مدیریت است، از این مرحله با سلامت عبور خواهیم کرد و تنها سرشکستگی و رسوایی برای آمریکا باقی خواهد ماند.