به گزارش افکارنیوز،

سومین جلسه شورای مرکزی جمعیت جانبازان انقلاب اسلامی در دوره جدید فعالیت، با حضور 22 تن از اعضای این شورا برگزار شد.

در این جلسه مقرر شد نامه کمیته ایثارگران جمعیت جانبازان درباره تأمین هزینه‌های درمانی پیش روی ایثارگران براساس قانون جامع خدمات رسانی به ایثارگران بازنشر شود.

همچنین مقرر شد طی نامه ای سرگشاده خطاب به رییس‌جمهور موضوع کوتاهی در رفع مطالبات جانبازان به ویژه ارجاع بیمه جانبازان به سازمان های مربوطه توسط دبیرکل جمعیت جانبازان تنظیم و ارسال شود.

از دیگر مصوبات این جلسه، حضور دبیران استانی در جلسات ماهانه شورای مرکزی جمعیت جانبازان برای ارائه گزارش بوده است که تعیین جزییات آن توسط کمیته تشکیلات و روش‌های جمعیت انجام خواهد شد.

موضوع تنظیم برنامه زمان بندی برای ملاقات اعضای شورای مرکزی جمعیت جانبازان با خانواده‌های شهدا و ایثارگران نیز به تصویب رسید و کمیته امور ایثارگران مسوولیت انجام این ماموریت را بر عهده گرفت.

با تصویب شورای مرکزی جمعیت جانبازان مقرر شد تمام کمیته‌های فعال ذیل این جمعیت پس از بررسی مانیفست جمعیت پیشرفت و عدالت در موضوع «نو اصولگرایی»، دیدگاه خود را در این رابطه به صورت مکتوب ارائه کنند.

افزون بر این مقرر شد از این پس جلسات کمیته ترویج گفتمان انقلاب اسلامی با مسئولیت احمد مؤمنی راد، کمیته روابط عمومی با مسوولیت بهروز ساقی و کمیته فرهنگی اجتماعی با مسوولیت قدرت الله رحمانی به صورت مستمر تشکیل شود.