گروه سیاسی- تظاهرات ۹ دی ۱۳۸۸ با فراخوان شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی به ریاست احمد جنتی، در واکنش به تظاهرات هواداران جنبش سبز در تاسوعا و عاشورای ۱۳۸۸ انجام گردید. به گزارش افکارنیوز، ابتدا مقرر بود که راهپیمایی در روز سه شنبه ۸ دی برگزار شود. به این منظور خبر در پیش بودن این راهپیمایی از آخرین ساعات ۷ دی توسط خبرگزاری‌های ایران مخابره شد؛ ولی این خبر در ساعات ابتدایی روز سه شنبه به فراخوان برای راهپیمایی در روز چهارشنبه تغییر کرد. در رشت راهپیمایی در روز ۸ دی برگزار شد. به این ترتیب راهپیمایی در روز چهارشنبه ۹ دی ۱۳۸۸ در تهران و در استان‌های دیگر برگزار شد.

در ۱۷ استان این مراسم یک روز زودتر برگزار شد. سخنرانی در این راهپیمایی را سید احمد علم الهدی عضو مجلس خبرگان رهبری از شهرمشهد و امام جمعه آن شهر بر عهده داشت.

به این ترتیب هر ساله مراسم گرامیداشت راهپیمایی 9 دی ماه در تهران و دیگر استان‌ها برگزار می شود.نصرت الله لطفی در نشست هم افزایی و هماهنگی مراسم بزرگداشت نهم دی ماه، اظهار کرد: قطعا یک نیروی انقلابی اجازه فراموشی حماسه بی بدیل 9 دی را نخواهد داد.

مراسم بزرگداشت ۹ دی در تهران آغاز شد

مراسم گرامیداشت یوم الله ۹ دی در تهران هم زمان با سراسر کشور آغاز شد‌.

مردم تهران انزجار خود را از اصحاب فتنه ابراز داشتند

شرکت کنندگان در بزرگداشت ۹ دی با حمل پلاکاردهای «مرگ بر فتنه گر» انزجار خود را از سران و اصحاب فتنه ابراز داشتند.

سردار سلامی: فتنه ۸۸ از جنگ تحمیلی سهمگین‌تر بود

سردار سرتیپ حسین سلامی جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی امروز یکشنبه در مراسم گرامیداشت ۹ دی که در میدان امام حسین تهران برگزار شد، گفت: در تاریخ هر ملت روزهایی وجود دارد که جاودانه است . ملت ایران بارها آفرینش‌گر روزهای الهی بوده است .

روایت محسنی اژه ای از رایزنی با نامزدهای معترض انتخابات 1388

روایت حجت الاسلام اژه‌ای از گفت‌وگوهایش با کروبی و موسوی و اقدامات وزارت اطلاعات پیش و پس از انتخابات ریاست جمهوری سال 88 در کتاب جدیدی به نام «فتنه تغلب» آمده است.

بزرگداشت حماسه ۹ دی در میدان امام حسین(ع)/ گزارش تصویری

مراسم بزرگداشت حماسه ۹ دی با حضور گسترده مردم بصیر و ولایت مدار تهران، در میدان امام حسین(ع) و از ساعت ۱۰ صبح یکشنبه ۹ دی ۱۳۹۷ برگزار شد. در این مراسم سردار حسین سلامی جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی سخنرانی کرد.