به گزارش افکارنیوز،

 سیدحسین نقوی حسینی گفت: دو اقدام اساسی باید انجام شود، این موضوع، اصولگرا، اصلاح طلب، جناح و گروه سیاسی ندارد، ما همه در یک کشتی نشسته ایم.

وی با بیان اینکه همه مدیران اجرایی کشور باید سرخط خدمت به مردم قرار بگیرند، افزود: وزرا، استانداران، بخشداران، فرمانداران و مدیران کل باید همه با هم در جهت خدمت به مردم گام بردارند و وقت خود را صرف رضایتمندی مردم کنند؛ مجلس شورای اسلامی باید در کنار دولت و قوه قضائیه کمک کند.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: اگر همه ظرفیت مدیریتی کشور را به کار نگیریم، در این شرایط پاسخگوی مشکلات و مسائل نخواهیم بود.

نقوی حسینی خطاب به رئیس جمهور، گفت: آقای رئیس جمهور برخی وزرای شما بریده اند و در شرایط خدمتگزاری در جنگ اقتصادی نیستند. وقتی وزیری خودش اعلام می‌کند که من قادر به اداره این وزارتخانه نیستم، نباید توقع داشت بتواند در این شرایط، خدمت کند.

وی با تاکید بر اینکه انصافاً برخی از وزرا قادر به خدمت در شرایط فعلی نیستند، افزود: این نکته را دلسوزانه عرض می‌کنم. باید به مردم خدمت شود، بنابراین مدیریت کشور باید سرخطِ خدمت به مردم قرار گیرد.

این نماینده مجلس با بیان اینکه اقدام دوم جلوگیری از آشفتگی بازار است، گفت: باید اقدام قاطع جهت کنترل و نظارت بر بازار انجام شود. این کار شدنی است، اگر انجام نمی‌شود، ناشی از کوتاهی دولت است.

نقوی حسینی تصریح کرد: بازار آشفته و لجام گسیخته نمی‌تواند در شرایط جنگ اقتصادی پاسخگوی مردم باشد.

وی با اشاره به بررسی سهمیه بندی بنزین در جلسه غیرعلنی، گفت: به هیچ وجه نباید زیرِ بارِ گران شدن بنزین برویم، زیرا گران شدن بنزین به معنای آتش زدن به خرمن نارضایتی‌ها و ایجاد موج دوم گرانی‌ها است.

سخنگوی فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس ادامه داد: در حال حاضر با بازار آشفته و غیرقابل کنترل روبرو هستیم، لذا افزایش قیمت بنزین اشتباه است. بنابراین امروز مجلس مخالفت خود را با گران شدن بنزین اعلام کرد.

نقوی حسینی با تأکید بر لزوم مدیریت مصرف سوخت، گفت: دولت باید برای مصرف سوخت تدبیر کند. از وزرا انتظار داریم در عرصه خدمت در استان‌ها و شهرستان‌ها حضور پیدا کنند و به مشکلات جزئی مردم هم رسیدگی کنند.