اخبار سیاسی-سخنان رئیس جمهورمحترم آقای روحانی در همایش ملی و همچنین حضور برخی بانوان با پوشش های نا متعارف حواشی مختلفی را به وجود آورده است.

 به گزارش افکارنیوز، صبح امروز مراسم ارائه دستاوردهای دولت در توسعه زیرساخت های روستایی با شیخ حسن روحانی به عنوان رئیس جمهور برگزار شد.

در این همایش بیش از آنکه دل مردم را در هفته دولت شاد شود باعث ایجاد حواشی شد. پوشش غیر مناسب برخی بانوان در این همایش که غیر متعارف و زننده بود نشان داد برخی ها در دولت به جای غنیمت شماردن زمان دو ساله پایانی کار دولت تدبیر و امید به دنبال ایجاد حواشی هستند.

این پوشش نا مناسب برخی بانوان در همایش اخیر در حالی انجام شد که رهبری معظم انقلاب اسلامی اخیرا در دیدار با هیات دولت به مناسبت هفته دولت ابراز نگرانی نسبت به مسئله‌ی حجاب در جامعه را، بجا و صحیح دانستند و خاطرنشان کردند: حجاب یک حکم شرعی و یک مسئله‌ی قانونی است و در این زمینه باید در درجه‌ی اول، دستگاه‌های دولتی و حکومتی و مدیران آنها مراقبت کنند تا بر اساس قانون عمل شود.

 

زنان بد حجاب در همایش ملی

حضرت آیت‌الله خامنه‌ای، رعایت موازین دینی و ظواهر مذهبی را از جانب مدیران در بدنه‌ی دستگاه‌ها تأثیرگذار دانستند و گفتند: باید حرکت دینی در کشور تقویت شود که این موضوع به پیشرفتهای مادی نیز کمک خواهد کرد.

رهبری معظم به شکل شفاف درباره موازین شرعی و حجاب هشدار دادند و اینکه دولت اول باید از خود شروع کند حالا بعد از گذشت تنها چند روز در بزرگترین همایش ملی که با حضور شخص رئیس جمهور برگزار شده شاهد چنین بی حجابی هستیم.

آقای روحانی خوب می داند که دوسال از زمان دولت باقی مانده و این زمان کمی برای خدمت به مردم نیست، مردم متدین ایران اسلامی انتظار دارند به جای چنین حواشی و دهن کجی ها به حجاب به فکر خدمت به مردم باشند. چرا در دولت جمهوری اسلامی به شکل علنی اجازه داده می شود چنین پوشش نا متعارفی شکل گیرد؟

 

زنان بد حجاب در همایش ملی