به گزارش افکارنیوز،

منتخب مردم نطنز در مجلس یازدهم با بیان اینکه باید کشور را از این شرایط بد اقتصادی درآورد، اظهار کرد: مبارزه با فساد دیگر موضوعی است که باید خیلی جدی به آن پرداخت، حتی می توان گفت لازمه جهش تولید و رونق اقتصادی است. به همین خاطر همه منتخبان متفق القول هستند که باید امر نظارت را جدی بگیرند.

اخبار سیاسی- وی افزود: مجلس باید آگاه به مسائل و مشکلات مردم، جامعه و کشور باشد و با شناخت و درک صحیح از موضوعات اولویت بندی انجام دهد تا گام به گام و مرحله به مرحله بتواند گره های اقتصادی و معیشتی را از زندگی مردم باز کند. معتقدم مجلس باید در گام نخست خود به طرح ها و برنامه هایی که دارد ملتزم باشد تا نشان دهد مصوبات شعاری نیست و در صحنه اجرا می توان به آنها جامه عمل پوشاند.

این فعال سیاسی با اشاره ضرورت های اعمال نظارت کارمد بر امور کشور تأکید کرد: امروز مجلس بیشتر بر امر قانونگذاری متمرکز است و نظارت بر حسن اجرای قانون حلقه مفقوده در کارکردهای قوه مقننه محسوب می شود. مجلس باید با نظارت قوی در همه حوزه ها بسترساز آن شود که امور کشور در ریل صحیح خود قرار گیرد و به جلو برود.

وی درباره ویژگی های رئیس مجلس آینده اظهار کرد: تعهد، تخصص، اشراف بر مسائل، تدین و اقتدار باید از ویژگی های شخصی رئیس مجلس آینده باشد و همچنین حرف و کلامش نزد عموم نمایندگان از پذیرندگی جمعی برخوردار باشد و در خارج از مجلس نیز بتواند به عنوان هماهنگ کننده و سخنگوی نمایندگان از تصمیمات و جایگاه قوه مقننه دفاع کند.