به گزارش افکارنیوز،

غلامرضا شریعتی در اهواز با اشاره به ‌پیگیری‌های صورت گرفته ‌از سوی مسئولان استانی، هماهنگی و همکاری‌های‌ دستگاه قضایی، شورای امنیت و وزیر کشور اظهار داشت: پس از دستور رئیس‌ قوه قضائیه، مسئولیت دادستان کل کشور ‌پیگیری وضعیت کارگران هفت‌تپه شد و ادامه اقدامات لازم برای ادامه فعالیت شرکت ‌‌صورت گرفت‌.

اخبار سیاسی- استاندار خوزستان افزود: پس از هماهنگی‌هایی که در‌قوه ‌مجریه، حوزه معاونت اول ریاست جمهوری، دفتر رئیس جمهور ‌و کمیسیون اصل نود صورت گرفت  با دستور دادستان کل کشور امروز مبالغ و منابعی برای پرداخت حقوق کارگران هفت‌تپه آزادسازی‌ شد.

 وی با بیان اینکه امیدواریم‌ در چند روز آینده حقوق اردیبهشت و خرداد ماه کارگران هفت‌تپه پرداخت شود، گفت: منابع لازم برای کشت جدید فراهم شد  و به امید خدا در چند روز آینده شرایط برای ‌شروع به کار و کشت جدید در هفت‌تپه فراهم می‌شود تا به امید خدا ‌این شرکت عظیم به کار خود ادامه دهد.

استاندار خوزستان با بیان اینکه در سال جهش تولید و در جهت تولید محصولات شکر که کالای استراتژیک این ممکلت هست امیدواریم هفت‌تپه گام‌های موثر بردارد، افزود: کارگران ‌ کشت و صعنت هفت‌تپه همچون سال‌های گذشته باید در جهت خودکفایی و خوداتکایی اقتصادی و امنیت غذایی کشور نقش خود را ایفا کنند.