احمد زالی اعلام کرد: شنبه شب، سوم اردیبهشت ماه تصویربرداری « خوشنام » در تهران در لوکیشن باشگاه اسب سواری به طور کلی به پایان رسید و بازیگران در این مجموعه کارشان را تمام کردند؛ ضمن اینکه قرار است برای ضبط سکانس‌های کوتاه و پایانی کار که با حضور هومن حاجی عبداللهی و الهه جعفری گرفته خواهد شد، یکی دو روزه به مشهد برویم اما هنوز تاریخ دقیق رفتمان مشخص نیست.

تهیه‌کننده سریال رمضانی شبکه اول همچنین خاطرنشان کرد: خدا را شکر کار با آرامش و دوستی به پایان رسید. «خوشنام» تجربه متفاوت و در عین حال سختی برایمان بود چون یک سریال پرلوکیشن، پربازیگر و پرکاراکتر و کلا به لحاظ مفهوم و قصه یک کار ویژه در کارنامه کاری‌ام بود اما در نهایت اینکه بعد از این همه سختی هم به لحاظ شیوع بیماری کرونا و هم شرایط مالی سازمان صداوسیما و سایر مسائل همین که مردم کار را دوست داشتند و ما فیدبک های خوبی گرفتیم، همین حالمان را خوب می کند.

زالی در پایان گفت: داستان «خوشنام» تا یک هفته الی ۱۰ روز بعد از عید فطر ادامه دارد چون پنج قسمت از مجموعه در شب‌های قدر پخش نشد و یکی دو قسمت هم شب های دیگر روی آنتن رفت؛ بنابراین پخش «خوشنام» ادامه دارد و در روز عید فطر به پایان می‌رسد.

 سریال «خوشنام» به کارگردانی علیرضا نجف زاده و تهیه کنندگی احمد زالی هر شب ساعت ۲۲ از شبکه یک سیما روی آنتن می رود. 

هومن حاجی عبداللهی با «خوشنام» راهی مشهد می‌شود

حمید لولایی، هومن حاجی عبداللهی، شهره لرستانی، عباس جمشیدی فر، سحر ولدبیگی، فریده سپاه منصور، امیر کربلایی زاده، نیلوفر رجایی فر، امیر غفارمنش، مهرداد ضیایی، ساناز سماواتی، مهران رجبی، خسرو احمدی، رضا فیاضی، رابعه مدنی، سبا سلیمانی و ... از بازیگران این مجموعه طنز هستند.