به گزارش افکارنیوز،

به دنبال انتشار خبر جدایی کامبیز دیرباز از مسابقه اتومبیلرانی «دست‌فرمون» و اعلام خبر اجرای فصل جدید توسط کامران تفتی، محمود محمودی تهیه‌کننده این مسابقه درباره علت این اتفاق، گفت: همان طور که چند روز پیش کامبیز دیرباز در مصاحبه‌ای عنوان کرد، علت جدایی او از این برنامه عدم توافق مالی بود. چیزی غیر از این نبود و من به عنوان تهیه‌کننده «دست‌فرمون» اظهارنظر او را تایید می‌کنم.

اخبار چهره ها - محمودی ادامه داد: تولید فصل اول « دست‌فرمون » با اجرای کامبیز دیرباز تجربه خوب و به یادماندنی بود؛ هیچ مشکلی بین ما وجود نداشته و ندارد. هر دو طرف در کار نگاه حرفه‌ای داریم که ایجاب می‌کند اگر منافع مشترک نداشتیم و به توافق نرسیدیم، با یکدیگر همکاری نکنیم.

تهیه‌کننده «دست‌فرمون» درباره انتخاب کامران تفتی به عنوان مجری بیان کرد: کامران تفتی جزو آن‌ دسته بازیگرانی به حساب می‌آید که سال‌هاست او را در کسوت اجرا هم دیده ایم. همین تجربه و تسلط او باعث شد اجرای این مسابقه را به او بسپاریم.

گفتنی است فصل دوم مسابقه «دست‌فرمون» به تهیه‌کنندگی محمود محمودی، کارگردانی مسعود صنم و اجرای کامران تفتی در مرحله پیش تولید است و به‌زودی ضبط و از شبکه نسیم پخش می شود.