تمرین دیروز آبی ها در حالی برگزار شد که بر تن  رشید مظاهری  پیراهن شماره ۱۲ دیده می شد و این موضوع در حالی اتفاق افتاد که حرف و حدیث هایی در روزهای اخیر راجع به این که پیراهن شماره ۱ استقلالی ها بر تن کدام گلر می نشیند به وجود آمده بود که البته علاقه مظاهری به پوشیدن پیراهن شماره ۱۲ این موضوع را حل کرد.

دروازه بان ملی پوش آبی ها که همیشه عادت به پوشیدن پیراهنی با شماره ۱۲ داشت در دوران حضور در تراکتور به دلیل اختصاص داشتن این شماره به هواداران، بالاجبار پیراهن شماره ۱ را به تن می کرد و حالا می تواند باز هم به عدد مورد نظر خود برسد.

به این ترتیب باید گفت شماره هایی که بر تن دو گلر اصلی استقلال در تمرینات و حتی بازی ها دیده می شود به دلیل اصلی و یا نیمکت نشین بودن هیچ کدام از آنها نیست و صرفا به دلیل علاقه به شماره ای خاص است و به این ترتیب باید تا آغاز بازی های لیگ منتظر بمانیم تا از دروازه بان های اول و دوم استقلال در لیگ بیستم شناخت پیدا کنیم.

این در حالی است که برخی خبرها از احتمال سید حسین حسینی از استقلال خبر می دهد. باید منتظر ماند و دید آیا پیراهن شماره یک استقلال را امسال هیچ دروازه بانی بر تن نمی کند؟