حسن یزدانی ازدواج نکرده است. آنچه در خبرها درباره ازدواج حسن یزدانی مطرح شده ماجرا از این قرار است که مراسمی که برای تقدیر از قهرمانان کشتی جهان در یکی از پاساژهای تهران برگزار شد، آرش ظلی پور همکاری قدیمی خبرورزشی و مجری شناخته شده تلویزیونی با سئوالی درباره ازدواج  حسن یزدانی قهرمان جهان و المپیک را غافلگیر کرد!

کیک قهرمانی حسن یزدانی + فیلم

حسن یزدانی که اصولا ورزشکار کم صحبت و مأخوذ به حیایی است در جواب به پرسش مجری مراسم با خجالت گفت: یک چیزهایی بوده اما هنوز قسمت نبوده و...

آرش ظلی پور هم ادامه داد که هادی عامل گزارشگر مسابقات کشتی قضیه ازدواج را گفته و نکند جواب منفی داده اند یا اینکه خودت جواب منفی دادی که... پهلوان جویباری که خیلی خجالتی است بعد از آن خندید و ترجیح داد دیگر ادامه ندهد تا شایعات مبنی بر برهم خوردن نامزدی حسن یزدانی قوت بگیرد.

فیلم کشتی حسن یزدانی و دیوید تیلور در فینال جام جهانی

 

ازدواج حسن یزدانی

اما یک منبع مطلع و نزدیک به حسن یزدانی به ما خبر داد: نامزدی حسن یزدانی به هم نخورده است. نه دختر خانم مورد علاقه یزدانی جواب رد داده و نه خانواده اش. خود این قهرمان هم پشیمان نشده است منتهای مراتب مشکل اصلی این بود که هادی عامل این خبر را زود لو داد! حسن یزدانی و نامزدش قرار نبود به این زودی ازدواج کنند و این موضوع به زمان دیگری موکول شده اما گزارشگر معروف کشتی جوری صحبت کرد که ... به هر حال این نامزدی به قوت خود باقی است ولی هنوز زمان یا تاریخ جدید ازدواج حسن یزدانی پهلوان دوست داشتنی کشورمان مشخص نشده است.

پیش از این هادی عامل گزارشکر کشتی ایرانی با حضور در برنامه زنده تلوزیونی خبر ازدواج  حسن یزدانی  را داد.

حجم ویدیو: 1.58M | مدت زمان ویدیو: 00:00:27