مس رفسنجان طی پنج بازی قبلی خود در لیگ برتر بردی کسب نکرده و از روند خوبی که این تیم را به جمع بالانشینان رسانده بود فاصله گرفته است. نماینده رفسنجان در دومین فصل لیگ برتری شدنش به دنبال حفظ جایگاه فعلی است و برای این کار نیاز به کسب نتایجی بهتر در 6 هفته پایانی دارد.

شاگردان محمد ربیعی فردا در هفته بیست و پنجم میزبان فجرسپاسی شیراز در ورزشگاه شهدای صنعت مس خواهند بود. آنها در صورتی‌که هر سه امتیاز بازی را کسب کنند با یک بازی بیشتر 38 امتیازی شده و به فولاد رده چهارمی خواهند رسید.

امید اصلی نارنجی‌پوشان برای کسب پیروزی در بازی فردا و از سر گیری روند موفق ماه‌های گذشته، درخشش مثلث مخوف خط حمله این تیم خواهد بود؛ مثلثی که روی 29 گل از 31 گل زده این فصل تیم‌شان تاثیر مستقیم (گل یا پاس گل) داشته‌اند.

گادوین منشا ، آقای گل فعلی لیگ برتر با 12 گل در کنار محسن آذرباد که با 9 پاس گل، آقای پاس گل لیگ برتر است به‌علاوه مجید علیاری که 4 گل زده و 2 پاس گل داده، تشکیل دهنده این زوج موفق تهاجمی در مس رفسنجان هستند.

تمرکز ویژه ربیعی روی مثلث مخوف خط حمله مس+ عکس

تمرکز ویژه ربیعی روی مثلث مخوف خط حمله مس+ عکس

در تمرینات منتهی به بازی با فجرسپاسی، محمد ربیعی که به‌خوبی از توانایی‌های این سه بازیکنان آگاه است، تمرکز ویژه‌ای روی صحبت با آنها و آماده سازی جسمانی و روانی‌شان برای بازی‌های حساس پیش رو داشته است. در تصاویر مربوط به تمرینات اخیر مس هم این موضوع به‌خوبی مشخص است و سرمربی نارنجی‌پوشان در بخش‌های مختلفی از تمرین، شخصا به صحبت و راهنمایی این سه مهره کلیدی تیمش می‌پردازد.

 

سایر رسانه‌ها