ایزد سیف الله پور درباره بحث واگذاری تیم نساجی به اداره کل ورزش و جوانان استان مازندران اظهار کرد: از وزیر کشور و وزیر ورزش درخواست داشتیم که به سوالات ما پاسخ دهند. درخواست زیادی نداشتیم اما به ما بی‌حرمتی شده است. تا زمانی که مسئولان نیایند و نسبت به اتفاقاتی که افتاده پاسخ ندهند، هیات مدیره روی تصمیمش می‌ماند. چرا بازی ما را برگزار نکردند و جوابی برای این مساله ندارند؟ چرا من باید به کمیته انضباطی بروم؟

او ادامه داد: مگر من و تیمم بی‌انضباطی کرده است؟ تیم من تهران بوده و قرارداد زمین، یگان ویژه، آمبولانس و هیات فوتبال را بسته است و بهترین هتل را برای مسئولان بازی و تیم داوری هماهنگ کرده است. چرا باید به کمیته انضباطی برود؟ چرا تیم من نباید در ساری بازی کند؟ وقتی با وجود تایید شورای تامین، هیات فوتبال و اداره ورزش و جوانان  استان مازندران اجازه بازی در ساری را ندادند، پس باید می‌گذاشتند در تهران بازی کنیم.

به نساجی بی حرمتی شده است

مدیرعامل نساجی اضافه کرد: اداره کل استان مازندران موافقت خود را اعلام کرده بود اما سازمان لیگ موافقیت نکرد. هیات مدیره فعلا منتظر است تا جواب نامه ما داده شود. هنوز پاسخی به ما داده نشده است. ما تمام کارهای‌مان را داریم انجام می‌دهیم و تنها تیمی هستیم که هیچ بدهی نداریم. کار روی زمین نمی‌ماند اما اگر جواب ما را ندهند تیم را به اداره کل ورزش و حوانان استان مازندران تحویل می‌دهیم.

مدیرعامل نساجی در رابطه با انتخاب سرمربی جدید تیم گفت: هنوز هیچ گزینه‌ای مطرح نیست و باید ببینیم باشگاه توسط ما به کارش ادامه می‌دهد یا خیر.