شرایط تاتنهام در اواسط فصل گذشته با استخدام آنتونیو کونته متحول شد و آنها در نهایت در کورسی دشوار موفق شدند بالاتر از آرسنال جواز صعود به لیگ قهرمانان را کسب کنند. اسپرز در بازار تابستانی امسال تیمی فعال بوده و آنتونیو کونته تاکید کرد آنها برای فصل بعد اهداف بزرگی در سر دارند.

آنتونیو کونته گفت: "هدف من تلاش برای رقابتی بودن است. هدف من این است که وقتی تیم‌های دیگر مقابل تاتنهام بازی می‌کنند، حتی اگر نترسند هم کمی نگران باشند و این هدف ماست. من گروهی از بازیکنان را در اختیار دارم که باید جاه طلبی باشند و قدم دیگری بردارند. زمانی که در ماه نوامبر وارد باشگاه شدم، گفتم که اگر می‌خواهیم برای صعود به جدول تلاش کنیم، باید با هم تلاش کنیم کیفیت خود ارتقا دهیم. 

کونته: تیمی خواهم ساخت که همه را نگران کند

من فکر می کنم ما تیم جوانی داریم. ما بازیکنان زیادی داریم که می توانند سه یا چهار سال در کنار هم برای تاتنهام بازی کنند. ما سعی می کنیم پایه های محکم ایجاد کنیم، سپس گام به گام پیشرفت کنیم و سپس در پایان برای دستاوردهای مهمی مبارزه کنیم.

برای باشگاه آسان نبود که بازار نقل و انتقالات بازیکنانی مانند ایوان پریشیچ و فورستر را به صورت آزاد، کسی مانند کلمنت لنگلت را به شکل قرضی و بازیکنانی مانند ریچارلیسون، بیسوما و اسپنس را با پرداخت وجه نقد جذب کند. در این شرایط سعی می‌کنید پول خود را هدر ندهید، اما من تا به حال فکر می‌کنم سرمایه‌گذاری درستی کرده‌ایم. 

پس من به به تمرین می روم و سعی می کنم شرایط تیم را بهبود بخشم. ما خیلی خوب کار می کنیم، اما مهم است که بدانیم به صبر نیاز داریم. ما به تازگی این مسیر را شروع کرده ایم، تیم های دیگر نیز بازیکنان مهمی را جذب کرده و پول زیادی خرج می کنند."